Výdělek pro Váš web prostredníctvím provízního systému

2 August, 2012 | Autor: Ales | Pridané do Ostatné články

Hledáte vhodný výdělek pro Vaše webové stránky nebo pro Váš blog. Máme pro Vás připraven skvělý provizní program, který je velmi jednoduchý na implementaci do Vašich webových stránek. Navíc využívá profesionálního rozhraní pro sledování jednotlivých reklamních prvků, prokliků a cílových konverzí na partnerské webové stránce. Vše je přehledně uspořádáno a v českém jazyce.

Naši cíloví klienti jsou lidé, kteří potřebují upravit svoji váhu. Možná, že i právě mezi Vašimi zákazníky nebo návštěvníci jsou lidé, kteří si potřebují upravit váhu. Veškeré hubnutí je pod osobním vedením vyškoleného poradce a díky tomu s našimi klienty dosahujeme rychlejších výsledků, než když jsou na hubnutí pouze sami. Naše cílová skupina může navštěvovat i váš web, protože lidí trpících nadváhou je v České republice více než 50%.

Celý partnerský program funguje téměř automaticky. Kromě základního nastavení už nemusíte nic dalšího dělat. Váš web pracuje jako doposud. Vaše návštěvníky zaujme naše reklama a vstoupí přes speciální odkaz na naše stránky. Pokud je naše nabídka zaujme, vyplní kontaktní formulář, který je odeslán přímo poradci. A právě za tuto cílovou konverzi, tedy odeslání formuláře, inkasujete provizi. Navíc máte šanci umístit se mezi 3 nejlepší weby měsíce, získat kvalitní zpětný odkaz na Váš web. Do budoucna připravujeme i různé odměny pro nejlepší weby.

Pokud nevíte, zda je Váš web vhodný pro náš partnerský program, můžete nás kontaktovat anebo se rovnou zapojit do programu. Každý partner je pro nás důležitý. I ten, který nám přinese jen jednu konverzi za měsíc.

Chcete nechat svůj web vydělávat? Registrujte se do našeho programu. Vše je pro Vás připraveno. Stačí jen pár jednoduchých kroků na Vašem webu.

Autor: Ales

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.