Hotel Brzet v Chorvátsku je vhodný pre pobyt rodín s deťmi i starších klientov.

4 Jún, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Hotel Brzet vhodný pre pobyt rodín s deťmi i starších klientov.

Nával  turistov Chorvátsko zažíva počas letných mesiacov asi ako každým rokom čím ďalej tým viac.  Tieto letné mesiace sú obľúbené hlavne preto, že je tu príjemné a pomerne stabilné teplé počasie s nespočetným množstvom slnkom zaliatymi dňami od rána do večera…. Ak sa chcete vyhnúť davom turistov a zároveň si užiť teplé počasie, určite sa vydajte do Chorvátska v máji, júni alebo septembri. Výhodou sú samozrejme nižšie ceny v letoviskách oproti hlavnej sezóne. Ale pozor! Služby sú na rovnakej kvalitatívnej úrovni, na to netreba zabúdať!

Ubytovanie v Omiši v hoteli Brzet.

Rovnako ako hotelová reštaurácia tak aj ubytovacie kapacity boli novo zrekonštruované. Zariadené sú moderným, vkusným ale hlavne funkčným  nábytkom, soc. zariadením, klimatizáciou, chladničkou, televízorom so satelitom, fénom na vlasy a balkónom s naozaj prekrásnym výhľadom na more. Je tu tiež možnosť pripojenia k internetu.

Vzhľadom na vyššie uvedené informácie je hotel Brzet vhodný pre pobyt rodín s deťmi ale i starších klientov. Vybavením i kvalitou služieb určite uspokojí i náročných klientov a to za rozumnú cenu.

Cena zahŕňa: ubytovanie dospelá osoba/noc, polpenzia, používanie klimatizácie, pobytová taxa, každodenné upratovanie izieb, parkovné, poistenie CK proti úpadku.
Cena nezahŕňa: dopravu, poistenie liečebných nákladov.

Viac informácie na stránke CK AdriaSun.

 

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.