Apartmánový dom priamo v meste Omiš v Chorvátsku!

4 Jún, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Apartmánový dom priamo v meste Omiš!

Chorvátsko ako najznámejšia, najobľúbenejšia dovolenková destinácia láka  nielen slovenských ale aj zahraničných  turistov upriamujúc pozornosť mnohých  na svoje kultúrnohistorické dedičstvo. Slováci si volia dovolenku v Chorvátsku a navštevujú  ho predovšetkým pre miestne hotely, ktoré ponúkajú slušný komfort a služby za priaznivú bezkonkurenčnú cenu.  Je jednou z mála krajín, ktoré sa prezentuje ako najobľúbenejšie prímorské letovisko.

Priamo v meste Omiš Vám môžeme ponúknuť dva typy ubytovania:- apartmánový dom Vesna – typická kamenná  moderná Vila na okraji Omiša,- šesťposteľový byt priamo pri piesčitej pláži.Apartmánový dom sa nachádza priamo v meste Omiš v tesnej blízkosti mora. Jedná sa o udržiavaný štýlový kamenný dom s výbornou pozíciou umiestnený ako samostatne stojaci v okrasnej záhrade. Vzdialenosť od mora je asi 30 m, od pláže 300 – 400 m.

Do centra Omišu prídete po cca 5 minútach chôdze. Zo záhrady aj čiastočne z terás oboch apartmánov je pekný výhľad na more, ostrov Brač, prístav i celé mestečko Omiš. Vybavený je TV + Sat, možnosť pripojenia na internet.Apartmanový dom je umiestnený 20 metrov od mora a 300 metrov od pláže.

Cena zahŕňa: 7x ubytovanie za celý apartmán, spotrebu elektrickej energie a vody, zákonné poistenie CK, záverečné upratovanie, služby delegáta.

Cena nezahŕňa: stravu, dopravu, cestovné poistenie a pobytovú taxu 14 EUR/osoba/týždeň (dieťa vo veku 12 – 18 rokov platí 7 EUR, deti do 12-tich rokov pobytovú taxu neplatia).

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.