Ubytovanie v apartmánoch RUŽA v Chorvátsku na Baška Voda

26 Máj, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Ubytovanie v apartmánoch RUŽA.

Kto z nás by nesníval o dovolenke pri mori? V rámci oddych, relaxu, opaľovania sa či dokonca v rámci aktívnej dovolenky asi každy jeden z nás. Leto sa nezadržateľne blíži a je najvýšší čas sa po niejakej tej dovolenke popozerať lebo s pribudajucími dňami sa aj ubytovacie kapacity míňajú…

Apartmány na Baška Vode ponúkajú svojím klientom ubytovanie v krásnych apartmánoch Ruža – Baška Voda. Apartmánovy dom Ruža ponúka ubytovanie v luxusných apartmánoch na veľmi pokojnom mieste Bašky Vody. Všetky apartmány máju vlastné sociálne zariadenie, kompletne vybavenú kuchyňu s rýchlovarnou kanvicou a chladničkou, TV so satelitom a niektoré sú vybavené aj klimatizáciou (za príplatok).

Väčšina z nich má balkón s prekrásnym výhľadom na more i na celú Baška Vodu, apartmány bez balkóna alebo bez výhľadu sú poskytované so zľavou. Využiť môžete aj prenosný gril, ktorý sa dá zapožičať bez poplatku na mieste.V apartmánoch si môžete taktiež variť sami alebo si môžete objednať polpenziu v neďalekom  hoteli Mediteranee, prípadne Vám naši stáli delegáti odporučia niektorú z miestnych kvalitných  a renovovaných reštaurácií.

Keďže sú Chorváti známi ako gurmáni a odborníci na prípravu morských rýb, odporúčame ochutnať niektorú z rybacích špecialít v ktorejkoľvek miestnej reštaurácii – bude vždy výborná!Dovolenkové  miesto je určené hlavne hosťom, ktorí majú radi večerné prechádzky na rušnej promenáde a súčasne sa chcú zdržiavať v pokojnom prostredí.

Určite dovolenku v Chorvátsku neoľutujete a budete na ňu spomínať do konca svojho života….

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.