Najväčší nával zahraničných turistov Chorvátsko zažíva hlavne počas letných mesiacov…

28 Máj, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Najväčší nával zahraničných turistov Chorvátsko zažíva hlavne počas letných mesiacov…

Slováci a nielen Slováci volia dovolenku v Chorvátsku určite  preto, že hotely ponúkajú komfort a kvalitné  služby za bezkonkurenčné   ceny.  Chorvátsko je  jednou z mála krajín, ktoré sa prezentuje ako najobľúbenejšia dovolenková destinácia medzi dovolenkujúcimi.

Najväčší nával zahraničných turistov Chorvátsko zažíva hlavne počas letných mesiacov.

Ak túžite prežiť dovolenku na úrovní  za prijateľné ceny tak potom  ubytovanie v apartmánoch je tou správnou voľbou . O všetko sa postará cestovná kancelária s dlhoročnou tradíciou: Adria Sun!

Priamo v meste Omiš Vám ponúkame  dva typy ubytovania:

- apartmánový dom Vesna – typická kamenná,  moderná Vila na okraji Omiša,

- šesťposteľový byt priamo pri piesčitej pláži.

Apartmánový dom sa nachádza  v meste Omiš v  blízkosti mora. Udržiavaný štýlový kamenný dom s výbornou pozíciou umiestnený ako samostatne stojaci v okrasnej záhrade. Vzdialenosť od mora je asi 30 m, od pláže 300 – 400 m. Do centra Omišu prídete po cca 5 minútach chôdze. Zo záhrady aj čiastočne z terás oboch apartmánov je prekrásny výhľad na more, ostrov Brač, prístav i celé mestečko Omiš. Vybavený je TV + Sat, možnosť pripojenia na internet.

Ponúkame Vám ubytovanie v šesťlôžkovom byte s dvoma izbami priamo pri najväčšej piesočnatej pláži v Omiši. Byt sa nachádza na 5. poschodí bytového domu s výťahom a je z neho krásny výhľad na pláž a more. Všetky obchody, kaviarne a reštaurácie sú v tesnej blízkosti, starobylé centrum 100 m.

 

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.