Na Deň matiek si doprajte zábavu a radosť v dámskom klube

24 Máj, 2012 | Autor: Paper Life | Pridané do Šport

Dámy na materskej dovolenke sú zaneprázdnené každodennou starostlivosťou o svoje ratolesti. Všetok svoj čas a pozornosť venujú iba svojim deťom a zabúdajú na seba. Preto by si na Deň matiek mali dopriať deň len samé pre seba a prísť sa zabaviť do dámskeho klubu. Pozitívnu energiu a novú silu do života im prináša špeciálny fitnes koncept EXPRESKA určený iba pre ženy. Ženy na materskej dovolenke, ale aj v staršom veku, s už odrastenými deťmi si môžu v Expreske vytvoriť príjemnú atmosféru v prostredí dám a spoločne sa stretávať pri cvičení. Špeciálny kruhový tréning im umožňuje formovať si postavu, ovplyvnenú materstvom, bez vysokej záťaže, pretože v Expreske sa cvičí prijateľným tempom a bez rizika úrazu, aké je v klasických posilňovniach. Informovala o tom držiteľka Master franšízovej licencie Expresky pre Slovenskú republiku Agáta Vargová.

,,Počas materskej dovolenky ženy často zabúdajú na svoj vzhľad, nemajú čas sledovať postavu či počúvať svoje telo. Navyše mamičky po materskej dovolenke sú vyčerpané z neustáleho kolotoča okolo svojich detí. Keď sa k tomu ešte pridružia aj zdravotné problémy, ako preťažené kĺby, či nadváha, prichádza čas na zmenu životného štýlu. Keďže ženský organizmus je oveľa krehkejší ako mužský, naše cvičenie a stroje ho nezaťažujú a okrem toho majú dámy u nás dostatočné súkromie bez prítomnosti mužov. V Expreske cvičíme na hydraulických piestových strojoch, ktoré posilňujú zároveň kardiovaskulárny aj silový tréning. To znamená, že jednou skupinou svalov sa vyvíja tlak a opačnou ťah. Zapájaním opačných svalových skupín sú svaly precvičené symetricky a rovnomerne. Vďaka cvičeniu proti hydraulickému odporu sa klientky pohybujú plynulo. Je to podobné ako cvičenie vo vode a úplne bezpečné aj pre slabšie osoby“, povedala A.Vargová.

Dodala, že v Expreske nie sú žiadne zásobníky závažia, s ktorými by museli mamičky zápasiť. V bežných posilňovniach dochádza až k 85 percentnému zraneniu v priebehu excentrickej kontrakcie. Pri obojsmernom cvičení nikdy ku zníženiu záťaže nedochádza. Záťaž je odtlačená a pritiahnutá. Takéto cvičenie môžu bezpečne zvládnuť zaneprázdnené mamičky aj mnohé babičky, môže ale tiež zaistiť intenzitu a odpor náročný pre športovkyne.

„Podľa nášho vlastného prieskumu, v Expreske tvoria ženy vo veku od 25-35 rokov, až 70 percent našich klientiek, väčšina z nich má malé deti, alebo sú na materskej dovolenke. Cvičiť k nám však chodia ženy všetkých vekových skupín, študentky sú zastúpené približne 20 percentami. Radi všetky dámy privítame v našom dámskom klube aj na Deň matiek, kedy si môžu prísť zacvičiť spoločne s dcérami a starými mamami. V Expreske si oddýchnu od starostí a rodinných povinností, spoznajú sa s inými mamičkami, pre ktoré je cvičenie zábavou a môžu si navzájom vymieňať skúsenosti s deťmi, nové recepty na varenie, či tipy ako tráviť voľný čas, relaxovať a zabaviť sa. Všimli sme si, že pre ženy je dôležité cítiť sa pohodlne a prirodzene počas cvičenia a práve to ich čaká v Expreske. V iných fitnescentrách sa na ne pozerajú muži a to im prekáža, potrebujú mať radosť z cvičenia a intímne prostredie“, vysvetlila A.Vargová.

Doplnila, že mamičky na materskej dovolenke, spolu s ďalšími ženami, majú možnosť si v Expreske aj zasúťažiť. Súťaž „Schudni do plaviek“ spočíva v tom, že klientka, ktorá za tri mesiace schudne najviac centimetrov v páse a v bokoch, získa ďalší mesiac cvičenia zadarmo. Dámy, ktoré získajú druhé a tretie miesto, budú odmenené 14-dňovým cvičením zdarma. Súťaží sa v tímoch s vytvorením vlastnej ligy chudnutia aj s trénerkami. Výhra bude zaujímavá. Vždy na konci mesiaca prebieha meranie prihlásených klientiek, pričom sa merajú v páse a bokoch. Tieto čísla sa spočítajú a získa sa tak celkový počet počiatočných centimetrov, o ktoré sú ženy štíhlejšie. V Expreske sa vytvorí priebežné poradie dám, ktoré schudli. Výsledky budú zobrazené v percentách, teda sa neuvádza počet centimetrov v absolútnej hodnote, aby mali možnosť v súťaži uspieť aj štíhlejšie klientky. Súťažiace môžu vymyslieť výhru pre najúspešnejšiu trénerku súťaže „Schudni do plaviek“ v rámci tímu cvičiacich. Svoje kreatívne nápady môžu dámy predkladať v priebehu celej súťaže, ktorá sa skončí v polovici júla.

,,Expreska ponúka pre všetky dámy, ktoré sú členkami jej fitnes klubu, celý rad zaujímavých výhod, zliav a súťaží. Registráciou do klubu majú klientky možnosť cvičiť kedykoľvek chcú a samé si zvolia čas a periodicitu cvikov počas otváracej doby, v akomkoľvek klube Expreska. Otvorené je 7 dní v týždni vrátane sviatkov od 7.00 do 21.00 hodiny. Pre vytvorenie intímnej atmosféry skutočného babinca, máme pre ne pripravené poradenstvo v oblasti zdravej výživy, starostlivosti o telo a pleť, ktoré majú členky k dispozícii o 20 % lacnejšie ako ženy, ktoré nie sú zaregistrované. Keď sa stane, že sa mamička cíti unavená alebo už nevládze pokračovať, môže z kruhového tréningu vystúpiť“, uzavrela A.Vargová.

 

Viac informácií je na: www.expreska.sk

 

Kontakt pre záujemcov o franchising v SR:

A.B. MAX, s. r. o.

Spievajúceho mora 1, 945 01 Komárno

Ing. Agáta Vargová

držiteľ Master franšízovej licencie EXPRESKA® pre SR

email: agata.vargova@expreska.sk

tel: +421 948 147 747

 

Kontakt pre záujemcov o franchising v ČR:

EXPRESKA s. r. o.

Plzeňská 990/35, 150 00 Praha 5

Petr Kořínek

konateľ

www.expreska.cz

email: petr.korinek@expreska.cz

tel: +420 733 679 514

 

 

Autor: Paper Life

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 85. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.