Jedno z najkrajších letovísk Dalmácie – Tučepi

2 Máj, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Jedno z najkrajších letovísk Dalmácie – Tučepi.

Tučepi sú známe hlavne svojimi  prekrásnymi  plážami,  ich celková dĺžka je vyše troch kilometrov  a tým pádom patria k najdlhším na Makarskej riviére.

Tunajšie pláže sú vhodné pre rodiny s deťmi aj pre starších spoluobčanov. Vďaka ich veľkosti nie sú preplnené ani v hlavnej sezóne, tak ako v ostatných okolitých letoviskách. Blankytne modré a čisté more, palmy, borovice, prírodné pláže, široká promenáda s rôznorodou a kvalitnou ponukou služieb radia Tučepi medzi svetovú turistickú špičku.dovolenka v Tučepi 2012 – Vila MarinaTučepi.

Na ubytovanie Vilu Marina nájdete v tesnej blízkosti Vily Marin, ktorá je medzi klientmi veľmi obľúbená a tiež rýchlo plná aj pred sezónou. Vily Marina je umiestnená v kľudnej a peknej časti Tučepi na konci “slepej” ulice. Vzdialenosť od mora je asi 250 m a dostanete sa k nemu po rovinatej a príjemnej cestičke. Vďaka tomu je toto miesto vhodné pre rodiny s kočíkom aj starších klientov. Vilu Marina nájdete v tesnej blízkosti Vily Marin, ktorá je medzi klientmi veľmi obľúbená a tiež rýchlo plná aj pred sezónou. Vily Marina je umiestnená v kľudnej a peknej časti Tučepi na konci “slepej” ulice. Vzdialenosť od mora je asi 250 m a dostanete sa k nemu po rovinatej a príjemnej cestičke. Vďaka tomu je toto miesto vhodné pre rodiny s kočíkom aj starších klientov.

 

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.