Hrozno, z ktorého sa vína v Chorvátsku vyrábajú, sa tu pestujú už po dlhé stáročia…

28 Máj, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Hrozno, z ktorého sa vína v Chorvátsku vyrábajú, sa tu pestujú už po dlhé stáročia…

Chorvátsko je známe hlavne svojimi kvalitnými vínami. Hrozno, z ktorého sa vína vyrábajú sa tu pestujú už po dlhé stáročia. Na pobreží  Chorvátska a na ostrovoch sa pestujú asi najviac preslávené červené vína – teran, merlot, kabernet, malvazija, pošip, pinot, kujundžuša, žlahtina, muškát.

Vo vnútrozemí  Chorvátska – rizling, graševina, burgundské, tramín. Z destilátov je najobľúbenejšia rakija, travarica, lozovača a z dezertných nápojov prošek a maraschino.

Tak až budete cestovať na dovolenku do Chorvátska nechajte a uniesť a ochutnajte najkvalitnejšie vína aké Vám môže ponúknuť len Makarská riviéra…Určite sa zastavte v Tučepoch a vychutnajte si dovolenku vo Vile Marin, nachytajte bronz na slnkom zaliatych plážach.

Cena zahŕňa: 7 x ubytovanie/osoba/týždeň, používanie klimatizácie, spotrebu elektrickej energie, vody, zákonné poistenie CK, posteľnú bielizeň, záverečné upratovanie, služby delegáta.

Cena nezahŕňa: stravu, cestovné poistenie a pobytovú taxu 14 €/dospelá osoba/týždeň, deti vo veku 12 – 18 rokov platí 50 % pobytovej taxy, deti do 12 rokov pobytovú taxu neplatia.

Bližšie informácie o tomto pobytovom mieste nájdete na stránke našej cestovnej kancelárie Adria Sun. Z pohodlia Vášho domova si zarezervujete  dovolenku Vašich snov.  S kvalitou našich služieb budete určite spokojní.

 

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.