Priemerná teplota na ostrove Šolta v Chorvátsku počas leta presahuje 30 ⁰C

27 Marec, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Priemerná teplota na ostrove Šolta v Chorvátsku počas leta presahuje 30 ⁰C.

Priemerná teplota na ostrove Šolta počas leta presahuje 30 ⁰C, počasie je tu veľmi stabilné  – veľmi príjemné podmienky pre teplomilných ľudí. Zdraviu priaznivé podnebie Šolty objavil už car Dioklecián, ktorý tu trávil chvíle odpočinku. Neuveriteľná čistota a priezračnosť vody vás očarí pri pozorovaní podmorského života. Pri troche šťastia môžete okolo ostrova uvidieť aj delfíny. Najväčšími zátokami na severnom pobreží, vystavenom severným vetrom, sú Rogač a Nečujam. Zátoka Maslinica na západnom pobreží je chránená skupinou ostrovčekov a útesov a vystavená iba severozápadnym vetrom.

Na apartmánoch BEZIČ nájdete dva veľmi kvalitne, vkusne a zároveň moderne zariadené štvor až šesťlôžkové apartmány. Vybavené sú samozrejme novým nábytkom, zariadené najmodernejšími spotrebičmi, každý apartmán má celkovú výmeru  100 m²!!!
Apartmánový dom tvoria dve  trojposteľové  spálne,  obývacia  miestnosť s rozkladacím gaučom (možnosť prístelky pre ďalšie dve osoby), kuchyňa, kúpeľňa a zvlášť umiestneného sociálne zariadenie.

Ku každému apartmánu prislúcha priestranná terasa a záhrada. Dostatok súkromia pri pobyte zaručuje skutočnosť, že v uvedenej vile sú len dva apartmány, budete mať teda k dispozícii celé poschodie vily. Taktiež tu možete využívať vonkajší gril a súkromné parkovisko priamo pri dome. Apartmány sú komplentne zariadené všetkým, čo potrebujete k prežitiu bezstarostnej dovolenky. Vybavené sú tiež posteľnou bielizňou a uterákmi.

Hurá na letnú dovolenku do Chorvátska!

 

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.