Potrebujete notebooky alebo počítače, no peňazí je málo?

27 Február, 2013 | Autor: rnap | Pridané do Počítače, mobily a internet

Porebujem si vybrať notebooky alebo počítače, no nemám peňazí nazvyš. Väčšina z nás stojí pred otázkou – ako to vyriešiť.

Možností je viacero. Začnem hľadať čo najlacnejšie a pozerám iba na cenu. Je to síce riešenie no dostanem sa iba do bazáru, alebo do eshopu s novým avšak lacným tovarom. V prvom prípade odchádzam bez záruky na tovar a neviem v akom stave v skutočnosti nakoľko bývalí majiteľ nemusel byť pedant. V druhom prípade dostanem nový tovar a záruku naň, takže môžem byť viac než spokojný. Teraz nastane tá chvíľa keď začnem zisťovať čo vlastne môžem prípadne nemôžem robiť so zakúpeným notebookom či počítačom, a čo zistím? Bazárový akosi nepracuje tak ako má a nový nezvláda všetko čo od neho vyžadujem. Klasika – keď niečo potrebujem, porozmýšľam k čomu mi to bude slúžiť, až potom vyberám. Takže čo vlastne urobím? Potrebujem pracovať s kancelárskymi aplikáciami, pozriem občas video, presurfujem internet, deti otravujú hrami a peňazí tak akurát.

Je tu ešte jedna možnosť. Ani nové ani staré, ani lacné ani drahé a výber pre každého. Repasované, alebo výstavné notebooky a počítače je kategória, ktorá splní účel, ktorý potrebujem. Dostanem záruku, nemám poškodený tovar, zaplatím toľko koľko si môžem dovoliť. Takže začínam odznova a surfujem na internete z jasnou predstavou a vyberám z ponuky napríklad na eshope Repascomp. Našiel som tam pomoc ohľadom výberu, nákupu, zaujímavosti z danej oblasti a množstvo rád ohľadom repasovaného počítačového tovaru.

Autor: rnap

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.