Konferenčné volanie pre obchodných profesionálov od Popfax.com

5 Apríl, 2012 | Autor: lojzik | Pridané do Obchod a služby, Počítače, mobily a internet

Služby založené na cloud zmenili spôsob, akým medzi sebou komunikujú profesionáli. Odborníci môžu pracovať so svojimi partnermi zo zahraničia tým, že môžu začať virtuálnu konferenciu pomocou pár kliknutí na internete. Či už sa jedná o obchodné rokovania, finančný reporting, alebo obchodnú prezentáciu, nie je potrebné organizovať meetingy in-house a mať všetky obchodných partnerov v rovnakej zasadacej miestnosti. Konferenčné volanie je alternatívou k cestovaniu a dochádzaniu a umožňuje odborníkom účasť na konferenciách z akéhokoľvek miesta na svete, či už v kancelárii alebo mimo nej.

Popfax.com – svetový poskytovateľ riešení pre zjednotene zasielanie správ rozšíril portfolium svojich funkcií a začal službu Konferenčné Volanie pre svojich klientov. Táto možnosť mala za cieľ uľahčiť obchodnej komunikácii pripojením viac odborníkov k hostingové službe, v spoločnú konferenciu. Proces je naozaj jednoduchý: hostiteľ vytvorí konferenčný hovor, vyzve účastníkov a zúčastní sa konferencie zavolaním služby dial-in.

Hlavné výhody konferenčného hovoru od Popfax oproti iným službám konferenčných hovorov sú nasledujúce:

-          Vysoké rozlíšenie Kvality hlasu: naša služba beží na bežné vysoko kvalitné digitálne štandardnej telefónnej sieti. Za predpokladu, že všetci účastníci majú správnu kvalitu prichádzajúceho hovoru, môžete zažiť skvelý konferenčný hovor, kde je každý účastník dobre počuť!

-          Celosvetová dosiahnuteľnosť tým, že ponúka miestne čísla, na ktoré je možné volať z mnohých krajín, bez akéhokoľvek príplatku.

-          Efektivita nákladov: organizátor konferencie si môže vybrať medzi tromi typmi cien:

  • Organizátor zabezpečí 100% nákladov tým, že ponúka účastníkom bezplatné telefónne čísla pre vstup na konferenciu,
  • Organizátor ponúka volať na miestnu konferenciu aj tým účastníkom, ktorí chcú volať na geografická čísla v ich krajine.
  • Organizátor nemá vôbec žiadne náklady vďaka tomu, že vyzve účastníkov, aby zavolali cez niektoré z čísel s vyššou sadzbou služieb, ktoré financujú túto službu.

-          Bezpečnosť: organizátor konferenčného hovoru dostane e-mailom oznámenie o čase začiatku konferencie a unikátny prístupový kód, ktorý umožní vstup do konferencie. Následne môžu byť tieto súkromné ​​údaje odovzdané všetkým účastníkom.

-          Reporting: Podrobná správa, ktorá obsahuje hlavné štatistiky konferenčného hovoru, je odoslaná na e-mail hostiteľa.

 

Popfax.com ponúka svojim zákazníkom cenovo efektívne konferenčné volanie veľmi vysokej kvality. “Vysoko profesionálne zvuk a globálna dosiahnuteľnosť sú naše konkurenčné výhody, aby malo stretnutie našich zákazníkov úspech” hovorí Vladimír Popesco, generálny riaditeľ Popfaxu.

Autor: lojzik

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.