Nová letná súťaž Popfax: predplať si a možno vyhráš!

28 September, 2012 | Autor: lojzik | Pridané do Počítače, mobily a internet

Popfax.com, svetový poskytovateľ riešení pre zjednotene zasielanie správ, s nadšením oznamuje začiatok novej letnej súťaže pre nové a existujúce zákazníky. Víťaz dostane Nový Samsung Galaxy S3!

Ste toto leto mimo kanceláriu? Nerobte si starosti, Popfax Vám pomôže zostať v spojení s Vašou kanceláriou a spravovať Vašu komunikáciu na diaľku. Ako? Vďaka predplatenie nového Letného Akčného balíku, ktorý zahŕňa 40% zľavu a balíček riešenie “All inclusive”, ktorý obsahuje:

  1. Lokálne faxové číslo na 2 roky
  2. 500 faxových stránok na posielanie a neobmedzené prijímanie
  3. Zahrnuté všetky produktívne funkcie (fax to email, SMS, konferenčné hovory, hlasová schránka, …)
  4. Šancu vyhrať Nový Samsung Galaxy S3 zúčastnením sa v Letné Súťaži Popfax!

Ako sa zúčastniť Letnej Súťaže Popfax? Je to tak jednoduché:

Choď na stránku http://www.popfax.com.

  1. Předplať si Letnú Akčnú Ponuku (alebo najmenej 1 rok balíčku Posielajte a Prijímajte) počas súťažného obdobia, od 20. júla 2012 do 20. augusta 2012.
  1. Pošlite nám obrázok alebo krátky text na tému “Ako nám pomáha Popfax k tomu, aby sme mohli toto leto zostať v spojení s kanceláriou” na contest@popfax.com, spolu s Vašim kontaktom a detaily účtu.

Súťažiaci s najoriginálnejšiou odpoveďou bude vybraný marketingovým tímom Popfax a vyhlásený 3. septembra 2012. Víťaz bude kontaktovaný emailom a informácie bude publikovaná vo všetkých komunikačných médiách Popfax.

“Chceme pomôcť našim zákazníkom, aby zostali v spojení s ich kanceláriemi nech sú kdekoľvek. S radosťou uvádzame nový Letný Balíček, ktorý zahŕňa všetky funkcie zjednoteného zasielanie správ, spolu s našou novou Letnou Súťaží, ktorá umožňuje účastníkom jedinečnú príležitosť vyhrať Nový Samsung Galaxy S3. Všetkým súťažiacim prajeme veľa šťastia, cena čaká na svojho nového majiteľa “, povedal Vladimir Popesco, zakladateľ a majiteľ spoločnosti Popfax.

Autor: lojzik

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.