Víťaz Letné Súťaže pre zákazníkov Popfax

5 Október, 2012 | Autor: lojzik | Pridané do Počítače, mobily a internet

Letná súťaž pre zákazníkov Popfax sa konala v júli a auguste 2012. Víťaz mal poskytnúť najpamätnejšie opis alebo obrázok na tému “Ako im Popfax pomáha zostať v kontakte s ich kanceláriami tento rok v lete“, ktorý by mohol Marketingový tím Popfax znovu použiť pre svoju komunikáciu.

Letná súťaž Popfax je za nami a my s radosťou oznamujeme, že po niekoľkodňovom hodnotenie širokej škály úžasných obrázkov a popisov o službe Popfax zvolili naše marketingové tímy víťaza.

Gratulujeme pánovi Jürgenovi Bühler, víťazovi Letné Súťaže Popfax!

  • Cena: nový Samsung Galaxy S III
  • Víťazný vstup: Voľní ako Vtáky! Vďaka službe Popfax sme schopní riadiť svoje záležitosti a komunikovať s našimi zákazníkmi, kým si užívame čerstvého morského vzduchu, na ostrove, ktorý sa nachádza 1000 km od našej kancelárie. “

Ocenili sme ešte iný opis a odmenili sme aj pána Jamesa Callaghana, ktorý nám zaslal milú spätnú väzbu.

  • Cena: Pútko a hrnček Popfax
  • Víťazný vstup: Popfax spája moju domácu kanceláriu a moju mobilnu kanceláriu – vo vlaku, na letisku, v kancelárii klienta – faxy, správy SMS – či prší alebo svieti – vždy tam neustále pracujú. Fantastické. “

Ďakujeme všetkým účastníkom, ktorí sa s nami podelili o svoje skúsenosti ohľadom práce na diaľku v čase letných prázdnin a ktorí využívajú naše riešenia zjednotených správ. Cieľom súťaže bolo upozorniť na výhody funkcií cloud (fax e-mail, SMS, hlasová pošta, konferenčné hovory, atď), ktoré umožňujú obchodníkom zostať v kontakte so svojimi kanceláriami z ktoréhokoľvek miesta na svete. Víťazný popis je príkladom plnenia cieľov: pomocou služby Popfax môžu obchodníci efektívne riadiť svoju obchodnú komunikáciu odkiaľkoľvek (dokonca 1000 km od sídla), a zároveň sa tešiť z ich letnej dovolenky.

Autor: lojzik

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.