Zoštíhľujúce nohavičky z kávy a zeleného čaju pre krásnu postavu bez celulitídy

11 Október, 2012 | Autor: Lingerie.sk | Pridané do Zdravie

Dnes sa už nemusíte uspokojiť len s bežným krémom proti celulitíde, rýchlou procedúrou vo svojom kozmetickom salóne, či drahými chirurgickými zákrokmi.

Na trhu je nová kolekcia spodnej bielizne Anti-cellulite britskej značky Peachy Pink, ktorá využíva pri výrobe najnovšie nanotechnológie, pomocou ktorých schudnete bezbolestne, pohodlne a zdravo. Znie to neuveriteľne? Nuž, taký je dnešný svet technológií.

Spodné prádielko Peachy Pink obsahuje mikrokapsule s prírodnými extraktmi zeleného čaju a kofeínu, ktoré majú efektívny anticelulitídny účinok. Tieto účinné látky sa postupne uvoľňujú do pokožky počas celodenného nosenia spodnej bielizne.

Nie je to však len o kofeíne a čaji! Tie pomáhajú patentovanému materiálu s 3D štruktúrou. Použitý 3D materiál je špeciálne tkaný tak, aby aktívne masíroval pokožku pri každom pohybe, ktorý cez deň urobíte. Či už v práci, pri vysávaní koberca, alebo v telocvični. Výrobca sľubuje, že pri pravidelnom nosení anticelulitídnej bielizne (8 hodín denne po dobu 21 dní) vaša pokožka bude viditeľne vyhladená a spevnená. Klinické štúdie dokonca potvrdili úbytok až 7 cm v najproblematickejších partiách po 21 dňoch.

Navyše, bielizeň má antibakteriálnu ochranu pomocou iónov striebra, ktorá udržiava úroveň baktérií na normálnej hladine. Zamedzuje tvorbe nepríjemného zápachu z potu aj pri vysokej fyzickej aktivite. Preto je táto bielizeň vhodná na celodenné nosenie do práce, či na športové aktivity.

Pozitívna správa nakoniec. Spodnú bielizeň proti celulitíde značky Peachy Pink si môžete kúpiť už aj u nás!

Autor: Lingerie.sk

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.