Koniec so žltými zubami pomocou bielenia zubov

5 Október, 2012 | Autor: mrwhite | Pridané do Zdravie

Kde sú tie doby, ktoré tvrdili, že biele zuby môže mať každý, kto je pravidelne čistí. Človek si pred zrkadlom čistí zuby ako zúrivý Hun a napriek tomu musí konštatovať – mám žlté zuby. Ale prečo? Faktorov prečo žlté zuby preberajú vládu nad Vašimi ústami je veľa.

Ku káve, cigaretám a červenému vínu môžeme pripočítať aj sladké malinovky alebo čierny čaj. Technicky, chrumkanie kociek cukru tiež nepatrí medzi platnej metódy bielenie zubov. Že na tom ešte nie ste tak zle? To je veľmi dobre.

Je pochopiteľné, že zvodom života sa vyhýba ťažko, veď od toho sú to zvody. Následky sú niekedy žalostný, ale musí sa s nimi počítať. Prokouřenou krabičkou cigariet sa dostať do osídiel smělejšího rozhovoru, ktorý Vás odvedie k pohári červeného vína, aby mohol nasledovať tanec plný vášne a príjemného vzrušenia. Po rannom prebudení možno zistíte, že zuby získali zase o odtieň žltej navyše.

Žlté zuby sú nepríjemnosť. Obzvlášť pre ľudí, ktorí sa vlastnou vizážou živí. Ale títo ľudia vedia ako si vybieliť zuby. A najlepšie ako si vybieliť zuby doma, bez chamtivé ruky zubárskeho kresla. Čím vybieliť zuby a neublížiť sklovine si musí nechať každý poradiť sám. Najlepším výrobcom produktov na bielenie zubov je Mr White. V jeho ansámblu treba bieliaci gél na zuby, alebo ceruzka na bielenie zubov a ďalšie z veľmajstrov v bielenie zubov. Nákup produktov na bielenie zubov od firmy Mr. White Vás finančne nezasiahne. Vzhľadom ku kvalite produktov je cena skutočne zanedbateľná. Skúste bielenie zubov doma s Mr White!

Autor: mrwhite

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.