Weight Loss – skúsenosť a recenzie používateľky

2 August, 2012 | Autor: radic | Pridané do Zdravie

Kúpila som si na internete prípravok weight loss vo veľkom očakávaní toho, čo príde, prečítala podrobné info a všetky možné diskusie … A šla nakoniec do toho. Ako po mesiaci užívania tohto lieku na chudnutie hodnotím účinky? Rozhodla som sa o tom napísať tento článok, čo ostatným snáď tiež pomôže pri rozhodovaní alebo užívaní.

Prípravok som objednala na webe weight-loss.cz a balíček dorazil v priebehu dvoch dní, takže pomerne rýchlo. Všetko bolo zabalené vo veľkej bublinkovej obálke (zhruba veľkosti papiera A4, čo sa nezmestila do schránky, tak som jej musela vyzvednot na pošte). Balenie bolo pokryté fóliou, z čoho som mala celkom dobrý pocit, pribalený bol návod užívania a zoznamu obsiahnutých látok – to, že sa majú užívať dvakrát denne som ale už vedela z informácií na webe, takže v zásade nič nové. Večer som si vzala prvú tabletu. Ako som ho brala tieto tablety som si vzala preto, že výsledky a pokroky boli podľa mňa trochu viac uveriteľné, ako zázračné výsledky typu 14 kg za 14 dní, toľko ubrať môže podľa mňa možno somálec čo 14 dní neje a pritom ešte robí celú dobu v baniach, ale nie niekto po branie práškov na chudnutie. U weightloss písali, že jedno balenie vyjde na 3 až 6,5 kg zníženie váhy, čo mi prišlo ako číslo, ktoré by snáď mohlo vyjsť. Brala som každé ráno po raňajkách a po večeri po jednom prášku. Inak som nijako zvláštne fyzickú aktivitu nevyvíjala – ráno chodím nejaký kus do práce a raz za dva dni si trochu zacvičíme, ale nedržala som súbežne žiadnu diétu …

Prášky ma vždy nejako nakopla, pocit z užívania v priebehu teda dobrý, po 14 dňoch som mala subjektívny pocit určite lepšie, než na začiatku. Jednu vec som oproti normálu ale predsa len robila – každý deň ráno som sa vážila a zapisovala hodnoty. Chcela som ubrať aspon 4 kg, podarilo sa mi 3,5 takže v zásade spokojnosť, neviem ako moc čakáte od takéhoto preparátu, ale narozdiel od iných to funguje a nejaký výsledok tu bol. Otázka, ako moc by to fungovalo, keby som jedla viac / min ako normálne, to neviem a asi by to chcelo viac testovania.

Autor: radic

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.