Sila argánového oleja ukrytá v kozmetike od AVONu

13 August, 2012 | Autor: Red | Pridané do Zdravie

Argánový olej je veľmi zriedkavý olej, ktorý sa získava iba na juhozápade Maroka a vďaka svojim jedinečným vlastnostiam sa používa v tých najlepších kaderníckych salónoch. Tentokrát vám aj AVON ponúka profesionálnu starostlivosť v podobe troch noviniek značky Advance Techniques, ktoré vlasy posilnia, dodajú im hebkosť a lesk.

Blahodarné účinky Advance Techniques s argánovým olejom si dopraje aj svetoznáma speváčka Fergie: „Starostlivosť o vlasy s marockým argánovým olejom je úžasná! Stačí pár kvapiek a moje vlasy sú hebké, mäkké a nádherne lesklé.“

Líniu Advance Techniques s obsahom marockého argánového oleja tvoria 3 produkty:

  • Vyživujúci šampón s marockým argánovým olejom na všetky typy vlasov čistí vlasy vďaka krémovej luxusnej pene a pomáha prinavrátiť vlasom zdravý vzhľad.
  • Vyživujúci kondicionér s marockým argánovým olejom na všetky typy vlasov vyživuje vlasy do hĺbky a udržiava ich hydratované pre ich zdravý vzhľad. Je vhodný na všetky typy vlasov.
  • Nezmývateľná vyživujúca kúra s marockým argánovým olejom na všetky typy vlasov dodáva vlasom 5 zdravých znakov, a to obnovenú silu, okamžitý lesk, neodolateľnú hebkosť, hodvábnu jemnosť a dokonalú poddajnosť. Kúra sa nanesie do dlaní a následne do uterákom presušených vlasov. Vlasy sa potom upravia ako zvyčajne.

 

Autor: Red

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 11. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.