ChilliBurner – prípravok na chudnutie s obsahom chilli papričiek

2 Máj, 2012 | Autor: veco | Pridané do Zdravie

Vedci dokázali, že štipľavé potraviny či jedlá dokážu urýchliť metabolizmus a spaľovanie tukov. Lenže mnohé ženy nemajú rady pikantné jedlá a predstava, že pochrúmu celú chilli papričku, aby schudli, je pre ne strašná. A práve preto je tu ChilliBurner.
ChilliBurner sú tablety, ktoré obsahujú, okrem iného, aj extrakt z chilli papričiek. Tie totiž obsahujú kapsacinoidy – látky, ktoré podporujú spaľovanie tuku, znižujú chuť do jedla, a tým aj napomáhajú znižovaniu hmotnosti. Takže ChilliBurner síce obsahujú chilli papričky, ale nebudú vás páliť ústa, nepodráždia vám hrdo či žalúdok pálením.

A to nie je všetko!
ChilliBurner, okrem toho, že pomáha pri znižovaní hmotnosti, podporuje trávenie a pravidelnú stolicu, pomáha aj v boji s celulitídou, bráni jojo efektu, a teda opätovnému ukladaniu tuku, má antibakteriálne účinky, znižuje hladinu cukru v krvi, má priaznivé účinky aj na srdce, bráni vzniku krvných zrazenín, má dokonca i protirakovinové účinky, je výborným antioxidantom a dokonca i prírodným afrodiziakom. S ChilliBurner chudnete hravo a zdravo.

ChilliBurner obsahuje
ChilliBurner obsahuje chilli papričky, ktoré sú bohaté na vitamín C, E i A, ale aj betakarotén a flavonoidy. Okrem toho ChilliBurner tablety obsahujú tiež extrakt zo zeleného čaju, ktorý taktiež napomáha k zníženiu hmotnosti, je vynikajúcim antioxidantom a zmierňuje i migrénu.
Pokiaľ chcete schudnúť, zmierniť celulitídu, podporiť vaše srdce, očistiť organizmus od škodlivín a zbaviť sa i bolesti hlavy, určite vyskúšajte ChilliBurner. Má prijateľnú cenu, užívajú sa jedna až dve tablety denne asi pol hodinu pred jedlom. Ideálne je užiť ChilliBurner pred športovaním. Zvýši sa tak výdaj energie. Doba užívanie ChilliBurner je určená podľa toho, aká je vaša váha a koľko chcete schudnúť. Pokiaľ máte nadváhu či dokonca obezitu, odporúčame užívať ChilliBurner dva až tri mesiace.
ChilliBurner je čisto prírodný produkt a doposiaľ neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky. Samozrejme, neodporúčame ho tehotným a dojčiacim ženám.

Autor: veco

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 8. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.