Norbi Update rozšíri v tomto roku sieť prevádzok v SR na cca 30

6 Február, 2012 | Autor: Paper Life | Pridané do Zdravie

Medzinárodná značka zdravej výživy Norbi Update rozširuje svoje pôsobenie na slovenskom trhu, kde k doterajším 14 pobočkám otvorí v roku 2012 formou franchisingu ďalších cca 15 pobočiek pekárenských a potravinárskych výrobkov. Potraviny Norbi Update majú nízky obsah sacharidov a vyšší obsah vlákniny a bielkovín, menej prekysľujú organizmus a preto sú vhodné pre diabetikov, ľudí s vysokým krvným tlakom, vysokou hladinou cholesterolu, zápalmi hrubého čreva, močového systému, ale aj pre schudnutie a zlepšenie imunity. Informoval o tom konateľ Update Slovakia Ing. Ivan Gallo.

,,Spoločnosť Update Slovakia chce postupne otvoriť pobočky vo všetkých okresných mestách a  získať pozíciu lídra medzi predajcami produktov zdravej životosprávy na slovenskom trhu. Svoje postavenie chce naďalej rozvíjať budovaním franchisingových prevádzok. Široká ponuka potravín zdravej životosprávy, distribuovaných v rámci franchise systému Norbi Update, je jedinečná svojím zložením. Potraviny majú minimálne o 50 % menej sacharidov ako klasické potraviny, vyrábajú sa bez pridania cukrov a vytvárajú nový, zdravší smer na trhu slovenských potravinárskych výrobkov“, povedal I. Gallo.

Dodal, že ich sortiment potravín zdravej výživy zahŕňa chlieb a pečivo, mliečne, mäsové, konzervárenské výrobky, hotové jedlá, cestoviny, sladkosti a pochutiny, mrazené produkty, ovocné a zeleninové nápoje a sirupy, cereálie a výživové doplnky, rôzne koreniny a sladidlá.

,,Výrobky Norbi Update odporúčame najmä ľuďom, ktorým záleží na tom, čo konzumujú. Táto strava je vhodná pre všetkých, ktorí sa chcú zdravo stravovať aj pre tých, ktorí sa snažia schudnúť a vytvoriť si nový, zdravší jedálniček, ďalej pre chorých, ktorí trpia rozličnými ochoreniami, ako diabetes, vysoký krvný tlak, vysoká hladina cholesterolu, zápaly hrubého čreva, močového systému, či pre celkové zlepšenie imunity. Ale tento spôsob stravovania je určený aj pre športovcov, pretože má vyvážený pomer vlákniny, bielkovín, tukov a vitamínov pre organizmus s väčšou záťažou“, konštatoval I. Gallo.

Do portfólia produktov Norbi Update patria aj knihy, ktoré verejnosť oboznamujú  s účinnou Update metódou. Hovoria o tom, ako jednotlivé zložky v potravinách stravovacieho systému Norbi Update vplývajú na ľudský organizmus, liečia ho a podporujú celkovú imunitu človeka. Obsahujú aj rozhovory s odborníkmi zdravej výživy a životné príbehy chorých, ktorí zlepšili svoj zdravotný stav alebo sa celkom vyliečili. DVD nosiče a magazíny s cvičeniami profesionálnych cvičiteľov a športovcov sú dôležitým doplnkom zdravého stravovania v rámci pozitívneho myslenia a poradenstva v starostlivosti o zdravie verejnosti.

„Stravovací systém Update nie je spaľovačom tuku, pretože žiadny takýto spaľovač neexistuje, ale existuje strava, ktorá menej prekysľuje telo, od ktorej sa menej priberá, ktorá človeka zbaví neustáleho, umelo vytvoreného pocitu hladu. Sú to potraviny so zníženým obsahom sacharidov, ktoré šetria organizmus a s vyšším obsahom vlákniny a bielkovín. Mnohí si myslia, že je postačujúce, ak sa začnú stravovať spôsobom Update a budú pritom jesť múku a cukor v akejkoľvek forme. Takto to však nefunguje, maximálne môžu pribrať menej ako pri klasickom stravovaní“, doplnil I. Gallo.

Stravovací systém Update je výnimočný tým, že nič nezakazuje. Podľa I. Galla je účinný s akýmikoľvek potravinami, je však potrebné ich rozdeliť do troch kategórií, ktoré určujú kedy a čo jesť. V Update predajniach nájdete iba potraviny patriace do kategórie Update 1, čo sú potraviny s nízkym glykemickým indexom (GI) a nízkym obsahom sacharidov, ktoré sa môžu konzumovať od 6. do 22. hodiny.

Výrobky patriace do kategórie Update 2 majú buď nízky GI a vyšší obsah sacharidov, alebo vyšší GI a nízky obsah sacharidov. Tieto je vhodné konzumovať od 6. do 15. hodiny. Výrobky z kategórie Update 3 majú vysoký GI a vysoký obsah sacharidov. Tieto by sa mali konzumovať od 6. do 12. hodiny, ale len zriedka. Najúčinnejšie je, keď si človek zostaví svoj jedálny lístok z potravín patriacich do skupiny Update 1. Do skorého poobedia môže občas zjesť aj stravu z kategórie Update 2.

„Odporúčame, aby ľudia počas pracovných dní, keď organizmus potrebuje viac energie, raňajkovali 1-2 ks čerstvého Update pečiva, napr. s kávou alebo mliekom, v doobedňajších hodinách pili nápoje Update 1, alebo vodu. Týmto spôsobom dosiahnu, že 4 až 6 hodín nebudú hladní. Na obed si môžu dať obedové menu, uvarené z Update ingrediencií. Je potrebná skoršia večera, napr. lahodný šalát s chudým mäsom, Update sendvič alebo dezert. Večer je vhodné si zacvičiť aspoň pol hodinu pre dosiahnutie ešte lepšieho výsledku. Tento spôsob stravovania má kalorickú hodnotu cca 1500 až 1800 kcal, ale počas dňa má človek ustálenú glykémiu bez prudkého zvýšenia hladiny cukru v krvi. Potom sa bude cítiť silný, dobre naladený a bude aj efektívne spaľovať tuky. Takto sa dajú schudnúť za týždeň až 4 kilá“, uzavrel I. Gallo.

 

Kontakt pre záujemcov o franchising:

Update Slovakia, s. r. o.

Tržničné nám. 4810

945 01 Komárno

Ing. Ivan Gallo

konateľ

www.update1.sk

Tel. +421 905 533 368

E-mail: galloivan@update.sk

 

Autor: Paper Life

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 85. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.