Nezůstávejte sami, navštivte akce pro nezadané!

17 Júl, 2013 | Autor: Dorka1 | Pridané do Spoločnosť

Mnoho lidí se rozhodne pro tzv. single život samostatně. Ale existuje celá řada těch, kteří sami zůstávat nechtějí, ale nedaří se jim najít toho pravého. Je mnoho možností, kde se seznámit a vy byste měli jednat vždy podle toho, co očekáváte od ostatních a jakého partnera chcete najít. Existuje mnoho rad, jak a kde se seznámit, ale hlavní je se nepřetvařovat a nesnažit se ze sebe udělat někoho jiného. V každém věku na vás vhodný partner čeká jinde, ve dvaceti ho můžete hledat na diskotéce, ale v padesáti zde budete působit nepatřičně.

Víkendové pobyty, akce pro nezadané

Není samozřejmě zaručena, že toho pravého najdete rychle a snadno, ale nevzdávejte se, můžete potkat mnoho zajímavých lidí, kteří váš život obohatí o nové zážitky a zkušenosti. Výborným tipem je například zapojení se do aktivit přes internet. Lidé, kteří nemají svého partnera, se sdružují v klubech, kolektivech, kde „sólo“ neznamená nevýhodu. Vzájemně si pomáhají, navštěvují společenské akce či třeba uspořádají víkendové pobyty se sportovní tematikou. Tady se můžete zúčastnit, vyplnit tak svůj volný čas a případně i mezi ostatními najít milého člověka, který se Vám bude líbit. Po seznámení zde, Vám již nebude trapné pokračovat v mailové konverzaci či spolu zajít někam na drink.

I na ulici můžete najít lásku

Při seznamování platí jedna základní rada. Komunikujte s lidmi a naučte se jim naslouchat. Nikdy dopředu nevíte, zda zrovna ten, který Vás neoslnil na první pohled, nebude ten pravý pro další společný život. Pokuste se dopředu definovat, jakého partnera hledáte a podle toho zvolte místo, kde se chcete seznámit. Všichni přece víme, že je dobré mít s partnerem společné zájmy a podobné názory. Osvědčené je například venčení psů, seznámení ve sportovním areálu, v posilovně. Ale nezavrhujte ani možnost seznámit se v zaměstnání – nemusí to být přímo kolega z kanceláře. Ale i vaše firma třeba pořádá různé společenské akce, firemní večírky, večírky pro zákazníky – a i na těch můžete potkat svou životní lásku.

Seznamka na internetu

Pokud se vám však stále nedaří, můžete využít stále se rozvíjející odvětví – seznamování přes internet. Tato oblast zažívá velký boom a podle posledních průzkumů až 64% lidí věří v úspěch tohoto typu seznamování. Tento typ seznámení je vhodný pro lidi stydlivé, pro které je výhodou anonymita prostředí. Ale i ti, kteří nemají čas nebo náladu na seznamování, ocení nenáročnost seznamování přes internetové seznamky. V seznamkách si vy sami můžete zadat kriteria pro výběr partnerů (věk, místo, abstinent, koníčky, vyznání) a posílit tak filtr, který má každá solidní seznamka. Psychologové a odborníci zde však doporučují, abyste první skutečné rande neoddalovali a neprotahovali dopisování s potenciálním partnerem. První schůzku potom směřujte raději na veřejné místo, protože nikdo vám není schopen zaručit, že všechny informace jsou pravdivé.

Rychlé seznámení?

Novinkou v internetových seznamkách je Rande seznamka – je určena pro ty, kteří nemají trpělivost na dlouhé seznamování. Zadáte zde svou představu ideálního rande (na jakém místě, kdy), nastavíte filtr pro zájemce a již jen čekáte, až se vám ozvou. Potom stačí zavolat a vyrazit na tu vysněnou schůzku. Jinou možností je trend, který k nám přišel z USA – typ rychloseznamky. Jedná se o večírky, při kterých během jednoho večera při tříminutových rozhovorech poznáte, až 20 lidí potom máte možnost posoudit, zda je některý ten pravý. Všichni účastníci musí být starší 18 let, ale organizátoři je nelustrují a nezaručují informace, které o sobě účastníci setkání podávají. Ale přesto i zde máte možnost potkat zajímavého člověka. Ať už se rozhodnete seznámit jakkoli, neztrácejte naději a touhu poznat nové lidi. Protože kdykoli a kdekoli můžete najít toho pravého.

Autor: Dorka1

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 5. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.