ČEKÁ VÁS SVATBA, KTERÉ ŠATY SI VYBERETE?

24 Júl, 2013 | Autor: Dorka1 | Pridané do Spoločnosť

Váš den je potvrzen konkrétním datem a vy procházíte nabídky svatebních šatů, objíždíte dostupné salóny, zkoušíte si nejrůznější modely, ale pořád se nemůžete rozhodnout, které jsou ty pravé? Vzhledem k velmi početné nabídce není problém si vybrat svatební šaty podle svého gusta. Každá nevěsta má svou představu a konkrétní požadavky, jak by měla její svatební róba vypadat. Pokud si přejete mít dokonalé šaty, mějte při výběru trpělivost a zachovejte při zkoušení chladnou hlavu, než naleznete ty jedinečné, přesně pro vás. Bude to přeci Váš velký den a budete středem pozornosti svatebního fotografa i všech hostů, tak byste se měla cítit jako všemi obdivovaná princezna a cítit se co nejlépe v dobře v padnoucích šatech podle vašich snů.
Hodně štěstí milé dámy….

Vybírat šaty pečlivě se vyplatí

Počítejte raději předběžně s tím, že na ně nenarazíte hned při první návštěvě svatebního salónu. Berte také v úvahu, že podstata není pouze v samotných šatech. Myslete i na to, v jakém stylu svůj obřad, chcete uskutečnitomantické pojetí. Romantické pojetí svatby na zámku s sebou nese úplně jiné požadavky, než třeba netradiční svatba v horkovzdušném balónu. Některé nevěsty si vyberou klasický, tradiční styl a romantickou svatbu, a pak jsou zde takové budoucí nevěsty, které si přejí a očekávají něco originálního nebo netradičního. Aktuální hity sezóny uspokojí všechny.

Jaké jsou ty Vaše?

V prvním případě se jedná o šaty klasického, princeznovského stylu, v bílé barvě z lehoučkého materiálu, jako je např. šifon nebo mušelín v empírovém nebo antickém stylu. Jejich bílá barva je navíc zdůrazněna vysokým leskem a šaty jsou více splývavé nebo přiléhavější oproti šatům, které se nosily v předchozích letech. Co se druhého typu nevěst týče, tak ty si chtějí dopřát trochu extravagance a hlavním smyslem je vyzkoušet něco trochu jiného a netradičního.

Pokud se řadíte mezi tyto odvážnější nevěsty, zkuste vsadit na modely krátce a rovně střižených šatiček na ramínkách, končících těsně nad koleny nebo třeba v romantických mini šatičkách, které mohou být zdobené moderní krajkou.  Všechny tyto modely se dají vybrat i v jiné barvě než pouze v bílé. Některé z vás by mohla rozzářit barva v odstínu champange, nádech jemné růžové nebo třeba světle smetanová barva, která také rozhodně není k zahození.  Je zde zapotřebí zachovat soudnost při výběru a kombinace těchto návrhů musí pamatovat na jistou formálnost, která si rozhodně tento den zaslouží. Zvažte se zdravým rozumem, jaké svatební šaty jsou pro vás vhodnější. Trápí-li Vás hubnutí a přemýšlíte o liposukci, hoďte tyto starosti za hlavu a vyberte vhodné šaty na Vaši postavu. I žena kyprých tvarů při správném výběru bude okouzlující.

Svatební šaty na každou postavu

Jestliže jste poněkud plnějších tvarů a máte silnější boky a stehna je nesmysl vybírat krátké, svatební šaty. Pozor i u volby princeznovských šatů. Hlídejte si, aby zadní část neměla mašli nebo nebyla nabíraná. Tím si rozhodně také nepomůžete. Zaměřte se na co nejjednodušší typ dlouhých šatů. Zkuste odvést pozornost tím, že zdůrazníte své horní partie. Např. velkým krásným šperkem. Naopak nevěsty, co mají štíhlou a vysokou postavu mohou vyrazit k oltáři v krátkých modelech svatebních šatů.  Důležitá je pak také volba střevíčků. Ty by měly mít důrazný ozdobný pasek na vašich odhalených nožkách a tím je zdobit.

Autor: Dorka1

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 5. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.