Garáž – bezpečný úkryt pro každý automobil

29 Júl, 2012 | Autor: tommario | Pridané do Auto-Moto, Dom, stavba a zahrada

Montované garáže jsou trvalým a cenově přijatelným řešením ochrany automobilů, takže nepříznivé počasí nebo vandalové už nebudou mít šanci.

Pokud si pořídíme nové auto, avšak nevlastníme žádnou garáž, může nastat problém. Nechat auto stát venku není nejlepší řešení. Naš automobil je tak nemilosrdně vystaveno nepřízni počasí a zpravidla i řádění vandalů. Vysvobozením pro všechny majitele „neustájených“ vozů je možnost pořídit si plechovou garáž. Auto tak bude v bezpečí před větrem, kroupami či sněhem, ale také před vandaly nebo třeba zlodějíčky.

Úkryt pro pojízdného „miláčka“

Plechové garáže s plochou strechou ve skutečně kvalitním provedení nabízí polská firma Maritom, která patří k nejznámějším a nejuznávanějším výrobcům tohoto produktu. Při výrobě garáží s plechu totiž využívá moderní a špičkové technologie, které zaručují vysokou kvalitu i dlouhou životnost výrobků.

Konstrukce montované garáže s plochou strechou je vždy zhotovena z pevných a současně bezpečných materiálů. Každého z šoférů, který se rozhodne montovanou garáž zakoupit, pak jistě zaujme i celkový vzhled. Plechové garáže jsou totiž, podle individuálního přání zákazníka, vyráběny v pozinkovaném nebo barevném provedení. A co si ještě může klient přát? Firma Maritom nabízí plechové garáže s jedno nebo dvouspádovou (sedlovou) střechou, jakýchkoliv rozměrů, a to pro jedno i více vozidel. Podle toho pro jaký typ se zákazník sám rozhodne.

Ještě něco navíc…

Bonusem je pak poradenství, doprava a montáž garáži po celé naší republice. Samozřejmě zdarma. Není tedy divu, že klienti jsou velice spokojení a že si to nenechávají pro sebe. Mít skvělý a bezpečný přístřešek pro své oblíbené auto, a to za bezkonkurenční ceny jiz od 6 863 Kc. vrátane strechy, uvítá každý šofér. Jeho vozidlo už totiž nebude bezprizorně stát v řadě podobně „neustájených“ vozů na sídlišti nebo před rodinným domem.

Autor: tommario

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.