Víťazstvo hliníka alebo prečo uprednostniť hliníkové disky?

16 Jún, 2011 | Autor: boris82 | Pridané do Auto-Moto

Hliníkové disky zasiahli svet aut a tuningu ako kométa. Ich príchodom na trh vznikla doslova revolúcia. Ich cena od vtedy klesá a popularita od vtedy zasa stúpa a v súčasnosti sú už dokonca predávanejšie ako kedysi tak populárne plechové disky. Hlavným dôvodom ich dominancie je krajší vzhľad, lepší dizajn a najme lepšie vlastnosti. V súčastnosti majú hliníkové disky veľa rôznych výzorov a vzhľadov a dajú sa zohnať už na každé auto. Hliníkové disky proste umožňujú vytunovať svoje auto aj bežnému smrteľníkovi za primeranú cenu.

Skvelý vzhľad prevažuje aj nad cenou, ktorá je podstatne vyššia ako je tomu v prípade diskov plechových. Kvalitné hliníkové disky sú až dvakrát drahšie ako obyčajné plechové disky. Ak na ne zatiaľ nemáte, dajú sa zohnať aj lacnejšie hliníkové disky od menej známych výrobcov. Tu však treba rátať aj s nižšou kvalitou.

Liate disky alebo elektróny sú čaastým označením hliníkových diskov, pričom za každým ide o to isté. Označenie „liatinové disky“ je zlým označením, pretože takéto disky neexistujú a zvyčajne ide o liate disky. Pri kúpe hliníkových diskov je dobré mať pri sebe technický preukaz vozidla, pretože pre každé auto je optimálny iný priemer diskov.

Radi Vás privítame na našich stránkach v našom internetvom obchode, kde nájdete hliníkové disky od renomovaných výrobcov s prísnou kontrolou kvality a certifikáciou, ale aj lacnejšie a dostupnejšie verzie od nezmámych výrobcov.

Autor: boris82

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.