Ručne maľované umelecké obrazy

Túžba každej rodiny je,  aby ich deti boli šťastné, aby vyrastali v krásnom – útulnom prostredí a tým myslím v dome. Nemusí to byť tak túžba iba pre deti, ale hlavne pre nás, dospelých. Zariaďujeme si domy rôznymi  doplnkami, vecami pre útulne bývanie. Či už nábytkom, drahým lustrom, moderným televízorom z veľkou uhlopriečkou, atď. Ale neodmysliteľnou súčasťou každého domu je, obraz. V tomto prípade, sa budeme baviť nie tak o hocijakom obraze, pretože sú rôzne formy obrazov, či už vytlačene na plátno, papier, sú malých alebo  veľkých rozmerov. Reč je o maľovaných obrazoch.

A čo tak si zavesiť na stenu ručne maľovaný umelecký obraz – veľkých rozmerov , (samozrejme v našej ponuke sú na vyber aj menšie), alebo dať si namaľovať  svoj vlastný obraz. Mať doma vzácny kus umeleckého nábytku, ktorý zdobí vašu stenu. Čo poviete?  Mať doma niečo čo je jedinečné, originálne, ručná práca. Obraz po ktorom prejdete končekmi prstov a  zakúsite detaily maľovania štetcom. Obraz vďaka ktorému sa budete cítiť ponorení do deja ktorý zobrazuje.

Okrem motívov zvierat, rastlín či krajín v ponuke obchodu nájdete aj repliky slávnych obrazov, a tak si konečne môžete dovoliť mať doma svoj obľúbený svetoznámy obraz. Ak si však aj tak nevyberiete nič, môžete si vďaka internetovému obchodu viacobrazu.sk nechať namaľovať akýkoľvek obraz podľa vami zaslaného obrázku, a tak vám nič nebráni mať doma unikátny a pre vás výnimočný ručne maľovaný obraz.

Dajte svojmu domu, niečo nové, niečo čo je lukratívne a žiadané, niečo čo vyplňuje prázdne miesto mozaiky vo svete krásy a umenia.

www.viacobrazu.sk

 

 

Autor: Michal220

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.