Štýl vášho interiéru si vytvoríte jednoducho – v koláži!

5 Február, 2013 | Autor: Rooomix | Pridané do Dom, stavba a zahrada

Trávite hodiny na internete, pretože hľadáte vhodné veci pre svoj  interiér? Ste už unavení z hľadania inšpirácie a zvažovania, ako zariadiť svoj byt? Predstavte si, že všetko pre svoj interiér nájdete na webe na jednom mieste – podlahy, koberce, farby stien, doplnky, nábytok, osvetlenie…

Naviac si tu  môžete zadarmo vytvoriť svoju vlastnú predstavu o štýle svojho interiéru. Môžete porovnať, ako bude ladiť červená  sedačka so svetlou stenou,  tmavou podlahou alebo vymeniť wenge podlahu za medový jaseň. Veľmi jednoducho si vytvoríte koláž, obrázok z produktov, ktoré ponúkajú zúčastnené spoločnosti. Obrázok, ktorý zachytí  atmosféru, spravíte si predstavu, akú náladu chcete vo svojom bývaní docieliť.

Koláže robia architekti, keď prezentujú klientovi, aké materiály chcú skombinovať a ako budú spolu vyznievať.

Rooomix.sk je unikátny ponukou svojich služieb – koláž si vytvoríte  úplne jednoducho a zdarma, následne si môžete vybrané veci obnednať u predajcov. Produkty od množstva spoločností sú doňho starostlivo vyberané architektami, tak, aby spĺňali predstavu o kvalitnom a jasne definovanom dizajne. Tovar sa dá zaradiť do rôznych štýlov, minimalizmus, provensálsky, koloniálny, atď.

V rooomix.sk sa môžete inšpirovať  článkami o zariaďovaní, tvorbe štýlu, a o tom ako psychológia farieb pôsobí na vnímanie v interiéroch.

Vstúpte a dajte rozlet svojej kreativite a nájdite svoj štýl na Rooomix.sk.  Denne do ponuky pribúdajú nové produkty.

Autor: Rooomix

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.