NFD zaznamenalo rekordný nárast hodnoty aktív od začiatku svojej existencie

26 Júl, 2012 | Autor: martinnfd | Pridané do Ekonomika a financie

Spoločnosť NFD je na trhu od r.2001, pričom v období hospodárskej a ekonomickej krízy zaznamenala najväčší nárast hodnoty aktív. Keď za 9 rokov z nuly vybudovala aktíva v hodnote cca 800.000 EUR tak za posledný rok to bol skok na hodnotu 1,8 mil.EUR. Veľký podiel na náraste aktív má samotná stratégia budovania spoločnosti. NFD sa zameriava na budovanie majetku bez úverov a iných cudzích zdrojov, nepríjma žiadne vklady od obyvateľov, iba pracuje s vlastnými výnosmi, ktoré neustále investuje do aktív zameraných na budovanie pasívnych príjmov.

NFD je špecialista na pasívne príjmy a aj keď typ investícií je spočiatku s malým výnosom, ale nízskym nákladom, avšak investícia je zameraná na dlhodobé mesačné zisky v budúcnosti. Nie je cieľom niečo vytvoriť a za adekvátny zisk okamžite predať, ale skôr vytvoriť a nechať generovať výnos každý mesiac…

Povedali o NFD:

Alena Poláčková – rentiér NFD. Naša spoločnosť pripomína vlakovú súpravu, ktorá ide podľa cestovného poriadku, predpokladaným tempom a vozne stále pribúdajú. Na začiatku bola iba lokomotíva, ktorú sme museli rozhýbať, roztlačiť vlastnými silami. Bolo to náročné a zároveň vzrušujúce obdobie a som vďačná, že som mohla byť pritom. Zažila som obdobie, kedy sa vízie začínajú pretvárať v skutočnosť. Teším sa, že som vďaka nášmu projektu spoznala veľa príjemných ľudí, z ktorých sú dnes niektorí moji blízki kolegovia a priatelia.

Ing.Zuzana Lukáčová – Vyštudovala som geologické inžinierstvo a 8 rokov som pracovala v tomto odbore. Keď sa nám potom s manželom Vladimírom narodili deti Michal  a Katarína,  zvažovala som, ako ďalej. Keď Katarínke v tom čase diagnostikovali srdcovú vadu, cítila som, že v zamestnaneckom pomere  jej nebudem môcť dať potrebnú starostlivosť. Išlo hlavne o čas. Hľadala som príležitosť, ktorá by mi dala čas aj peniaze. Spoznala som Club NFD, ktorý ponúkal oboje.  Vtedy som sa rozhodla a absolvovala som niekoľko seminárov. Hlavným motívom prečo som začala užšiu spoluprácu s Clubom NFD bolo to, že som chcela patriť k skupine ľudí, ktorí pracujú na tak ušľachtilom projekte. Páči sa mi Vízia a misia spoločnosti a prajem si byť pri jej realizácii. Aj keď som na začiatku ešte mnohým veciam nerozumela, dala som si šancu získať viac informácií a dnes som vďačná za to, že som mala silu vydržať a nenechať sa odradiť od svojho cieľa.  Vďaka patrí všetkým členom Clubu NFD, ktorí pomáhajú aktívne napĺňať našu spoločnú víziu.

Radek Zima – leader NFD. Věrnostního programu NFD – jsem zcela přesvědčen, že se jedná o jeden z mála finančních produktů na trhu, který všem lidem bez rozdílu věku či sociálního statutu, umožní dosažení lepší životní úrovně a celkově kvalitnějšího života v krátkém časovém horizontu.

Alena Tučková – původně chemik, dnes leader v NFD. Vystřídala jsem několik společností a pokaždé jsem dosáhla nadprůměrných výdělků. Pasivní příjmy jsem však donedávna svou aktivitou budovala vždy někomu jinému, nikoli sobě. Proto mě nadchla příležitost spolupracovat s NFD, protože zde může doslova každý dosáhnout pasivních příjmů, aniž by musel oslovovat další lidi. Tím spíše a mnohem snadněji než jinde jich může dosáhnout aktivním budováním obchodní sítě.

Mgr.Michal Valachovič – pochádzam z robotníckej rodiny, vychodil som vysokú školu a NFD mi ukázalo pre mňa a moju rodinu zmysel, prečo má človek pracovať.
Iba budovaním skutočných hodnôt a tvorbou hodnotných aktív, sa stane človek slobodným.

Jozef Kešelák – Prečo NFD? Lebo je to cesta s príjemnými ľuďmi za NAJLACNEJŠÍM PASÍVNYM PRÍJMOM…

Bernard Franta – na důchodu. Přeji všem, kteří se chopí této šance, aby byli vytrvalí. V dnešní ekonomicky nejisté době mít takovou jistotu jako je NFD, je naprosto něco vyjímečného. Mohu si to dovolit tvrdit, protože pro mne je NFD jistota již více jak 5 let.

Autor: martinnfd

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.