Jakékoliv sádrokartonové konstrukce se zručnými sádrokartonáři Ekomplex oživí váš interiér

24 Máj, 2012 | Autor: ekomplex | Pridané do Dom, stavba a zahrada

Moderní sádrokartony s řemeslnickým cechem Ekomplex

Vytváříte svůj nový domov, anebo mu jen chcete dodat modernější tvář? Sádrokartonáři Ekomplex, kteří pracují se všemi druhy moderních sádrokartonů, vám usnadní cestu k lepšímu bydlení.

Sádrokartony v interiéru

Sádrokartony představují oblíbený stavební materiál se širokými možnostmi využití všude tam, kde není podmínkou nosnost zdiva. Práce s tímto materiálem je rychlá, a to při zachování všech požadovaných nároků, především nároků na tepelnou a zvukovou izolaci. Díky lehkosti materiálu a snadné práci vznikají sádrokartonové interiéry ve velmi krátkém čase. Sádrokartony jsou trvanlivé, levné a mají příjemnou pohledovou kvalitu. Sádrokartony se používají při rekonstrukcích i při realizaci novostaveb, a to nejčastěji k obkládání stěn, stropů a k tvorbě sádrokartonových příček.

Sádrokartonové příčky – řešení pro moderní byt

Sádrokartonové příčky patří mezi oblíbená řešení, jak rozčlenit interiér všude tam, kde není podmínkou nosnost zdiva. Oproti klasickým zděným příčkám přinášejí sádrokartonové příčky několik výhod, a to především rychlou, čistou a snadnou práci a nízkou cenu. Příčky elegantně nahrazují funkci stěn. Jejich kvalitní provedení zaručuje dobré akustické, protipožární i statické nároky.

Sádrokartonové podhledy – estetické a praktické

Sádrokartonové podhledy představují nenáročný způsob, jak zvýšit estetickou hodnotu interiéru. Sádrokartonové podhledy jsou nenosné konstrukce, které se montují pod nosné stropy budov. Podle způsobu montáže rozlišujeme podhledy na sádrokartonové obklady stropu a sádrokartonové stropní boxy.

Sádrokartonové obklady – esteticky zušlechtí váš domov

Sádrokartonové obklady umožňují snadno zamaskovat nevzhledné části interiéru, jako jsou stoupačky, potrubí, křivé zdi, anebo oprýskaná omítka. Sádrokartonové stropy a stěny představují velmi snadné a levné řešení, jak esteticky zušlechtit interiér.

Sádrokartonové konstrukce

A co všechno sádrokartonové práce obnáší? Vedle obkladů stropů sádrokartonem, podhledů nebo montáže sádrokartonových příček se jedná o návrhy pro kompletní sádrokartonové konstrukce, obkládaní stěn sádrokartonem a půdní vestavby. Sádrokartonové práce rovněž zahrnují práce s protipožárním sádrokartonem a nátěry sádrokartonu.

Sádrokartonáři Ekomplex – kvalita a nízká cena

A kde si tyto práce objednat? Kompletní sádrokartonové práce, mezi které patří sádrokartonové příčky, podhledy, obklady a další sádrokartonové konstrukce, provádí řemeslnictví Ekomplex, které je známé mimořádnou kvalitou za velice příznivé ceny. Dodejte svému bydlení novou tvář, sádrokartonáři vám pomůžou.

Autor: ekomplex

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 9. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.