Pôžičky bez potvrdenia o príjme z nebankovej spoločnosti

11 Apríl, 2012 | Autor: Kinematograf | Pridané do Ekonomika a financie

Aj napriek nepopierateľnému faktu, že pôžičky bez dokladovania príjmu sú poskytované s vyššou úrokovou sadzbou, stále sú u ľudí obľúbené. Pokiaľ nemáme na výber, musíme sa uspokojiť s tým, čo je nám ponúknuté. Tieto pôžičky poskytujú hlavne nebankové spoločnosti a súkromníci. Účel využitia peňazí sa nemusí dokladovať, nenahliada sa ani do bankového registra, v ktorom sa nachádzajú klienti bánk, ktorý porušili splátkový kalendár, ergo sa omeškali s platbou.

Základná charakteristika pôžičky bez dokladovania príjmu

  • využitie informácií nemusíte dokladovať (bezúčelové pôžičky)
  • v niektorých prípadoch (ak ide o vyššiu čiastku) sa ručí majetkom
  • rýchle vybavenie prostredníctvom internetu – napr. Provident Financial alebo sms pôžička od Ferratum Slovakia s.r.o., kde je možnosť získať pôžičku jednoduchou sms správou
  • vysoká ročná percentuálna miera nákladov  (RPMN)
  • poskytované sú väčšinou malé objemy financií

Každá nebanková spoločnosť má svoje parametre podľa ktorých sa rozhodne, či vám pôžičku schváli, alebo zamietne, ale práve vyššie zmienené body sedia na nebankovkové inštitúcie. Na rovnakom princípe sú založené aj pôžičky pre nezamestnaných. Treba si uvedomiť, že ak nemôžete dokladovať svoj príjem, nemôžete si požičať veľké množstvo financií. Tieto pôžičky vám pomôžu maximálna preklenúť horšiu finančnú situáciu na pár dní, týždňov. Cieľoví klienti tohto typu úveru sú mamičky, ktoré čerpajú materskú dovolenku, nezamestnaní ľudia, prípadne študenti.

Autor: Kinematograf

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.