Hľadáte ideálny domov pre vás? Skúste Martin, Trnavu, Trenčín, …

26 Január, 2012 | Autor: martinko | Pridané do Dom, stavba a zahrada

Chcete sa presťahovať, ale neviete kam? Pracujete z domu a teda sa nemusíte prispôsobovať mestu ale mesto vám? No tak to ste človek s ideálnym „pracovným stavom“. My vám pomôžeme vašu idylku vylepšiť o ideálny domov…

Bratislava, Martin, Trenčín, Trnava, Košice, Prešov … možností je požehnane. Ako si vybrať? Nuž, v konečnom dôsledku to ostane na vás, my vás ale môžeme inšpirovať a „nakopnúť vás“ tým správnym smerom.

Čo ponúkajú trebárs reality Martin?

  • Možnosť zakúpenia bytu či domu v krásnom prostredí slovenskej prírody, blízkosti slovenského vidieka a hôr.
  • Mesto z rýdzo slovenským naturelom ponúka možnosť vybudovať si pokojný život v minimálne znečistenom  prostredí.
  • Domov Matice slovenskej ponúka bezpečnosť, je teda vhodného pre rodinný život.

Pokiaľ túžite po živote v meste s väčším historický nádychom, potom sa ponúkajú mestá ako Trnava či Trenčín. Čo ponúkajú?

  • Oba sú architektonicky krásne mestá
  • Oba majú ďalekosiahlu históriu, ktorá je „citeľná“ na každom rohu(pamiatky, námestia, historické centrum, hrady)
  • Oba ponúkajú možnosť pokojného života s neskoršími dobrými možnosťami pre založenie rodiny a výchovu detí.

Napríkladdomy Trnava sú na trhu nehnuteľností ponúkané v prijateľných cenových reláciách a sú ponúkané prevažne vo veľmi dobrom, zachovalom stave. Pokiaľ teda túžite po rodinnom domčeku, ale nechcete sa presťahovať na dedinu, domová časť v Trnave, by mohla byť pre vás tým „pravým orechovým“.

Celkovo, „reality Trnava“ sa v súčasnosti pohybujú v lákavých cenových reláciách (za tento stav v realitách je obecne zodpovedná kríza). To isté platí o Trenčíne, Bratislave, Martine a ďalších mestách po celom Slovensku.

Mesto módy ponúka rovnakú možnosť výhodnej  kúpy (či už sa jedná o domy, alebo byty). Trenčín, domov majestátneho Trenčianskeho hradu a mnohých historickým pamiatok, ponúka možnosť kúpy bytu priamo v historickom centre, pod hradom. Môžete tak bývať  v srdci našej historickej architektúry. „Byty Trenčín“ sa pohybujú v rôznych cenových reláciách, v závislosti od lokalizácie a od veľkosti (tak ako všade inde). Ale aj ten najdrahší byt v Trenčíne, cenovo nekonkuruje bytom v centre hlavného mesta. Tam sa ceny pohybujú v najvyšších sadzbách (čo je porovnateľný jav so všetkými hlavnými mestami).

Autor: martinko

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.