Ako predávať a zarábať viac peňazí

19 Január, 2012 | Autor: mazzike | Pridané do Ekonomika a financie
Keď sa kohokoľvek spýtate, každý by chcel zarábať viac. Výnimkou nie sú ani predajcovia a obchodní zástupcovia. Pre mnohé profesie je zvýšenie zárobku z mesiaca na mesiac takmer nemožné. Predajcovia sú však na tom inak. Ak sa rozhodnú, môžu zarábať viac. Existujú dva základné spôsoby ako zarobiť viac:

1. Zvýšiť aktivity
2. Zlepšiť kompetencie

Zvýšenie aktivít znamená, že predajca by mal robiť dvakrát toľko ako doposiaľ. Neznamená to však, že by mal sedieť dvakrát toľko v kancelárii, ale že by mal zdvojnásobiť stretnutia so zákazníkmi. Teda, ak mal predajca doteraz denne dve stretnutia, tak v prípade, že chce zdvojnásobiť svoj príjem, musí mať denne štyri stretnutia.

Druhý spôsob ako zvýšiť svoje príjmy je začať rozvíjať svoje kompetencie. Začať hľadať nové spôsoby ako predávať efektívnejšie. Teda začať viac čítať knihy alebo chodiť na školenia z oblasti ako sú psychológia predaja alebo predajné techniky.

V súčastnosti je dostať v kníhkupectvách dostatok odbornej literatúry na túto tému. Niektoré sú vysoko kvalitné a niektoré zas menej. V rozhodovaní, ktorú knihu zvoliť pomáhajú rôzne recenzie. Práve na túto tému je dostatok recenzií uverejnených na stránke predajnetechniky.sk.

Táto stránka okrem  recenzií kníh z oblasti predaja sa zameriava aj na pomoc obchodným zástupcom a predajcom. Pravidelne sa na nej uverejňujú články zamerané na rozvoj predajných zručností.

Takže pokiaľ chcete začať zarábať viac ako doposiaľ, mali by ste niečo začať robiť. Kúpte si nejakú knihu, choďte na školenie alebo len si prečítajte nejaký článok na stránke predajnetechniky.sk.

Autor: mazzike

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.