Ideálny darček k MDŽ je členské do fitnescentra Expreska

10 Marec, 2012 | Autor: Paper Life | Pridané do Spravodajstvo a médiá

Okrem kvetov môžu vynaliezaví muži kúpiť svojim partnerkám aj naozaj originálny darček k Medzinárodnému dňu žien (MDŽ). Takouto atraktívnou možnosťou je zápisné a členské do siete fitnescentier EXPRESKA, ktoré sú určené len pre ženy. Zaregistrovať sa možno aj cez internet. Fitnes koncept EXPRESKA so špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy reaguje na potreby žien, ktorým nevyhovujú klasické fitnes centrá s masovým cvičením spoločne s mužmi. Informovala o tom držiteľka Master franšízovej licencie Expresky pre Slovenskú republiku Ing. Agáta Vargová.

,,Naše klientky pritom oceňujú, že im EXPRESKA poskytuje dostatočné súkromie, intimitu, osobný prístup a chráni ich pred zvedavými pohľadmi opačného pohlavia. Muži, ktorí dámam členské zaplatia, tak môžu mať dobrý pocit, že ich partnerky sú počas cvičenia uchránené od ,,pomoci a rád“ cvičiacich svalovcov. Áno, sme si istí, že takýto darček poteší naozaj každú ženu bez rozdielu veku i kondície. Navyše si ho môže dovoliť snáď ktokoľvek. Mesačné členské je iba 20 Eur a jednorázové zápisné 24 Eur. Blysnúť sa môžu aj organizácie,  ktoré tak môžu potešiť svoje zamestnankyne a vráti sa im to v zníženej chorobnosti a zlepšenom zdraví pracujúcich“, povedala A.Vargová.

Dodala, že členky EXPRESKA môžu využívať aj individuálne poradenstvo výživového poradcu, ktoré majú k dispozícii o 20 % lacnejšie ako ženy, ktoré nie sú zaregistrované. To znamená, že za mesačný poplatok 18 Eur môžu konzultovať s výživovým poradcom svoj jedálniček a nastaviť vhodný stravovací program v kombinácii s pravidelným cvičením, prípadne zaradiť do svojho režimu výživové doplnky Expresky. Diagnostický stroj vie dámam ukázať biologický vek, sleduje ich stav kostí, pomer vody a tuku v ženskom organizme.

„EXPRESKA ponúka sieť kvalitných fitness centier po celej Českej republike a už aj na Slovensku, kde by ich mohlo byť do konca roka cca 20, hlavne v okresných mestách. Členstvo je viazané len na osobu, nie na pobočku, kam si chodia ženy zacvičiť. Počet EXPRESIEK rastie každým mesiacom, ku Komárnu a Novým Zámkom onedlho pribudnú ďalšie v Bratislave, Košiciach, Prešove a v Trnave. Študentky tak napríklad môžu cvičiť na jeden preukaz počas týždňa v mieste štúdia a cez víkend v domácom meste“, vysvetlila A.Vargová.

Doplnila, že kruhový tréning prebieha po dobu 30 minút na 8 hydraulických strojoch a 8 aeróbnych staniciach, ktoré sú logicky usporiadané do kruhu, podľa toho, či sa precvičujú horné alebo dolné partie tela. Vďaka týmto strojom je možné cvičiť intenzívne v aerobnej zóne, čiže v zóne, kde sa najlepšie spaľujú tuky, posilňuje srdce, formuje postava a telo sa dostáva do kondície a zoštíhlenia.

,,Cvičenie na našich strojoch nezaťažuje organizmus, pretože klientky sa neustále akoby točia v kruhu a nezastavujú sa na ťažkých posilňovacích strojoch, ako je bežné v posilňovniach. Sledujú svoju tepovú frekvenciu počas cvičenia, udržiavajú ho tak, aby boli neustále v aeróbnej zóne. Zadýchajú sa tak „akurát“, pretože polhodina je otestovaný čas. Okrem toho, telo im počas cvičenia na strojoch napovie, či stačí. Ak majú napríklad staršie dámy tento pocit, môžu zmeniť odpor na stoji, prípadne spomaliť na aeróbnych medzistaniciach, ale aj z kruhu hocikedy vystúpiť“, uzavrela A.Vargová.

 

Kontakt pre záujemcov o franchising v SR:

A.B. MAX, s. r. o.

Spievajúceho mora 1, 945 01 Komárno

Ing. Agáta Vargová

držiteľ Master franšízovej licencie EXPRESKA® pre SR

email: agata.vargova@expreska.sk

tel: +421 948 147 747

 

Kontakt pre záujemcov o franchising v ČR:

EXPRESKA s. r. o.

Plzeňská 990/35, 150 00 Praha 5

Petr Kořínek

konateľ

www.expreska.cz

email: petr.korinek@expreska.cz

 

Autor: Paper Life

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 85. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.