Nová reklamná plocha na pizzakrabici

2 Máj, 2012 | Autor: Patrik | Pridané do Spravodajstvo a médiá

Pizza krabica Vám ponúka efektívnu a inovatívnu reklamu, ktorá osloví mladú konzumnú spoločnosť v pohodlí domova alebo počas prestávky v práci.

Táto inovatívna reklama nikoho neobtažuje a nepôsobí rušivo ako to, keď Vám niekto v nákupnom centre dáva do rúk leták. Konzument si ju v pohodlí domova „preštuduje“.

Spravili sme to jedinečným štýlom že obyčajnú pizza krabicu sme premenili na atraktívne reklamné médium ktoré sme rozdelili na 17 reklamných plôch ktoré je možné si zakúpiť.

Každý jeden inzerent bude farebne rozlíšeni , pizza krabici sme dodali pozadie ktoré odeluje každý jeden inzerát ,  snažili sme sa postaviť reklamné médium na prehladnosti a jednoduchosti.

Našu prvú reklamnú kampaň s viacerými inzerentmi sme realizovali v Bratislave v náklade 10 000KS pizza krabíc v spolupráci s 20 bratislavskými pizzeriámi. Fotografie a 3D náhľad tejto kampane nájdete na našej stránke pizzakrabica.eu

Veríme že toto nové reklamné médium sa uchytí a bude také úspešné ako v ostatných štátoch európskej unií.

Ak chcete získať viac informácií ohľadom tohto nového reklamného média navštívte našu stránku www.pizzakrabica.eu prípadne kontaktuje nášho regionálneho obchodného zástupcu.

Autor: Patrik

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.