Kurzy a individuálne hodiny čínskeho jazyka

7 Júl, 2014 | Autor: shilei | Pridané do Vzdelávanie

Venujme sa výučbe čínskeho jazyka. Čínština je v súčasnosti populárny cudzí jazyk.

Naša ponuka obsahuje výučbu formou kurzu, individuálne hodiny a lekcie cez internet (prostredníctvom programu skype). Výhodou individuálnych a skype lekcií je možnosť prispôsobenia si frekvencie, času a miesta výučby.

Čínština je gramaticky jednoduchý jazyk. Na našich lekciách vyučujeme najprv prepis čínskeho jazyka do latinky spolu s fonetikou. Neskôr sa venujeme výučbe jednotlivých lekcií. Výučba obsahuje aj písanie znakov, teóriu a výklad k jednotlivým častiam čínskeho jazyka. Ponúkame aj možnosť takzvaného “záchranného kurzu čínštiny”. Tento kurz je vhodný najmä pre cestovateľov, ktorí plánujú v krátkej dobe navštíviť Čínu. Spolu s týmto ponúkame aj vytvorenie zoznamu dôležitých fráz napísaných v znakoch, ktoré môžete mať pri sebe na ceste do Číny ako prvú pomoc pri riešení rôznych situácií.

Samotné kurzy (skupinové) sa otvárajú až po prihlásení minimálneho počtu záujemcov (minimálne štyria študenti). Individuálne a skype lekcie si je možné určiť časovo podľa Vás – po dohode s učiteľom.

V našej ponuke máme aj lekcie čínskeho jazyka pre firmy alebo školy.

Kurzy vedie Mgr. Michal Slamka – absolvent odboru Čínsky jazyk a medzikultúrna komunikácia na Filozofickej fakulte UK v Bratislave.

 

viac informácií ohľadom našich kurzov, individuálnych hodín a skype lekcií nájdete na našej webovej stránke: www.cinstina.weblahko.sk

emailový kontakt na nás je: cinstinaba@gmail.com

 

 

Autor: shilei

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.