Zahraniční dovolená 2013 pro celou rodinu

16 Marec, 2013 | Autor: Sarka Novakova | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Přemýšlíte o své dovolené a hledáte dobrý tip, nápad, inspiraci, informace?

Zajímavá turistická místa, oblíbená přímořská letoviska, atraktivní destinace i menší městečka s turistickým ruchem a tichými zátokami najdete na stránkách www.superlevnadovolena.cz.  Nahlédnout můžete na krásně prosluněné pláže na dalmátském pobřeží Chorvatska, „Bílé pobřeží“ španělské Costa Blanky nebo kilometry písčitých pláží řecké Kréty či Chalkidiky omílaného azurově modrým Egejským mořem.

Kromě nápadů na dovolenou u moře a s ní spojené vodní sporty (potápění, surfování, vodní lyžování) se dočtete, kam se vydat za památkami, na turisticky zajímavá místa (např. megalitická sídliště na Menorce, krápníková jeskyně v Petráloně), na nákupy do obchůdků i místních tržnic, do restaurací s krajovými specialitami nebo za zábavou (různé kulturní a náboženské slavnosti: Juhannus – finský svátek letního slunovratu, Misterio d´Elche – svátek Nanebevzetí Panny Marie s doprovodným dramatickým vystoupením, býčí zápasy, Rockový festival Provinssirock, Operní festival v Savonlinně a mnoho dalších).

Milovníky přírody a pěší turistiky určitě potěší výběr zahraničních národních parků, kde každý může načerpat novou energii a zároveň udělat něco pro své zdraví. Nahlédněte s námi do francouzského národního parku Camargue s divokými koňmi a ohnivými plameňáky v deltě řeky Rhony, nebo mrkněte na chorvatský Národní park Krka s nádhernými vodopády, Plitvická jezera nebo okouzlující Kornatské ostrovy, které jsou navíc domovem delfínů.

Pro děti tu nabízíme i výběr zajímavých míst jako např. pařížský Disneyland nebo Asterixův park, dále zábavní parky plné atrakcí (např. Tivoli v Dánsku, Linnanmaki ve Finsku navíc s unikátní dřevěnou horskou dráhou) nebo tropické vodní parky (Hydropolis na Korfu, Benidorm ve Španělsku, Wasalandia ve Finsku).

Díky širokému výběru na našich stránkách můžete mít dovolenou podle vašich požadavků a představ, aktivní – pasivní, moře – hory, menhiry i muzea, dovolená pro rodiny s dětmi i pro páry, které chtějí spojit dovolenou u moře s rušným nočním životem.

Autor: Sarka Novakova

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.