Pracujes s kovmi a este nemas vlastnu reklamu?

27 Február, 2013 | Autor: www.praceskovmi.sk | Pridané do Obchod a služby

www.praceskovmi.sk

Dobrý deň :) Neviem či niekoho z Vás aj zaujme tento članok či prípadne jeho obsah, je skôr mierený pre ľudí čo pracujú s kovmi alebo aj pre tých,čo vyhľadávajú už hotové výrobky z kovov tu na internete. Rozhodol som sa prezentovať svoju stránku a svoje zámery aj takouto formou -formou blogu. Keďže sem chodí dosť ľudí s rôznymi názormi a skúsenosťami (aspoň v to dúfam ) tak sa určite nájde niekto ,kto si to prečíta celé a napíše svoj názor. Začala sa doba keď sa už málokomu chce chodiť po kamenných obchodoch po nákupoch tovarov a služieb. Skoro každý si už objednáva tovar cez internet, alebo to už aspoň raz skúsil. Oblečenie ,knihy , veci do domácností z ebayu a všeličo iné. Ale keď si chce človek dať urobiť takú kovanú bránu pred svoj dom alebo pekné kované zábradlie do bytu tak je tu problém. Sú tu firmy ,ktoré to robia a majú aj svoje vlastné stránky ale keď ich skúsite vyhľadávať, tak to po čase vzdáte. Nájdete firmu, ktorá je ďaleko od Vás, prípadne neaktualizujú svoju stránku a majú tam len pár nejakých svojich obrázkov, ktoré Vás neoslovili ale najčastejšie nájdete len link, kde sa uvázda len názov firmy s popisom čo výrabajú a možná mapka, aby ste ich lepšie našli. Mnoho týchto odkazov je aj dosť starých a nefunkčných. Určite máte s niečím podobným skúsenosť.

Veľké firmy sa chvália, koľko majú firiem v katalógu ale nikto potom časom neskúma či aj vôbec ešte existujú. Preto som sa rozhodol urobiť reklamný portál aj pre také odvetvie, akým je kovovýroba alebo spracovanie kovov už na hotové výrobky.Máme dosť šikovných majstrov ,firmy a nikto poriadne o nich nevie. Našim cieľom je vyhľadávať a kontaktovať remeselníkov , kováčov,umeleckých kováčov, zváračov a všetkých tých, čo pracujú s kovmi a výrabajú vlastné výrobky, Chceme podporiť domáci trh výrobcov živnostníkov,malé firmy a nie dovozcov lacných nekvalitných napodobenín.

Reklama je drahý špás a preto je aj často podceňovaná. Načo niekomu platiť za nič?? Asi tak uvažuje väčšina. Treba sa zamyslieť nad tým ,že nikto nevie čo Vy vyrábate.Môžete mať aj zlaté ruky a čakať na firme ,že si Vás zákazníci nájdu len tak ,je dnes skôr záhuba ako zbohatnutie a rozširovanie svojej firmy. Dáky ten malý bilboardík pri ceste tiež nerieši Váš problém .Slúži len informačne a vidia ho len okoloidúci.Veľakrát sa mi posťažovali známi ,že vyhodili peniaze na bilboardy a ľudia si ich našli aj tak na internete. A zarážajúce bolo to ,že dokonca jeden zákazník mal jeden z jeho bilboardov na tej istej ulici o dva domy ďalej a aj napriek tomu si ho nevšimol.Takže budúcnosť je jednoznačne na internete. Kto nekráča s touto rýchlou dobou ,veľa vody už nenamúti. Preto Vás týmto chceme osloviť . Náš portál je stručný ,výstižný a hlavne jednoduchý na vyhľadávanie. U nás Vám presne každý výrobca popíše jeho činnosť ,odkedy je na trhu a k tomu musí dodať aj svoje fotografie, aby Vás upútal a tým sa aj on prezentoval. Chceme byť v kontakte s výrobcami a tak neustále dbať aj na aktualizáciu firiem. Tešíme sa na spoluprácu s výrobcami a aj na Vás ako zakazníkov ,že budete vyhľadávať cez našu stránku www.praceskovmi.sk :)

Autor: www.praceskovmi.sk

Reklamný portál

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.