Elektrické krby IV. generácie – DIMPLEX 3D

25 December, 2012 | Autor: tumainvest | Pridané do Dom, stavba a zahrada

Rýchly vývoj a inovačné procesy kanadskej firmy DIMPLEX v oblasti výroby elektrických krbov, nám umožnili predstaviť elektrické krby štvrtej generácie pod označením DIMPLEX  3D optimyst. Vytvorenie tohoto efektu, ktorý je nerozoznateľný od živého ohňa horiaceho dreva v krbe, je medzníkom vo vývoji bezkomínových krbov vôbec. Štýlové závesné, voľnostojace i vstavané elektrické krby dokážu opticky dokonale napodobiť skutočne horiaci krb so spaľovaním tuhého paliva. Technológia na princípe odparovania vody, umožňuje bezpečné zariadenie i pri dotyku rukou priamo v ohnisku. Táto vlastnosť má vysokú estetickú i užitkovú hodnotu najmä pre rodiny s malými deťmi. Optický efekt pritom dosahuje minimálnu spotrebu elektrickej energie, ktorá činí maximálne 250W v závislosti od nastavenej intenzity jasu a veľkosti efektu ohňa. Tento bezpečný a studený krb zároveň, popri tom možno využívať i na vykurovanie so samostatným ovládaním, s plynulou reguláciou ventilátora a tepelným termostatom, až do výkonu 2kW. Trojrozmerný plameňový efekt a diaľkové ovládanie všetkých funkcií dokážu dokonale navodiť nezabudnuteľnú atmosféru pohody s rodinou, priateľmi či partnerom pre dlhé zimné i letné večery. Elektrické krby Dimplex nezapáchajú, ako je tomu u väčšiny krbov na biolieh, nevyžadujú skladovanie dreva, nespôsobujú prašnosť, nepohlcujú kyslík a sú bezpečné s najvyšším komfortom používania. Ich použitie je možné v byte vo všetkých spoločenských miestnostiach včítane priestorov pre spánok. Najširší sortiment verzií v rustikálnom i v modernom prevedení, poradenstvo a kompletný servis zabepečujú pobočky firmy TUMA INVEST s.r.o. so špecializovanými predajňami :
■Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Trenčín, Pezinok, Košice

Krby sú dostupné objednávkou cez internet, ale i priamo na pobočkách špecializovaných predajní TUMA, ktoré zabezpečujú i distribúciu s dovozom k Vám domov.

Vykúzliť príjemnú atmosféru krbu je samozrejme možné i v panelákoch a v bytoch, nakoľko krby nevyžadujú žiadne komínové teleso. Neoceniteľný relax a rodinnú harmóniu Vám umožní značkový elektrický krb DIMPLEX od autorizovaného importéra a predajcu pre SR – Krby TUMA.

Autor: tumainvest

Krby, kachle, pece, sporáky, komíny a komínové systéme. Predaj s distribúciou po celej SR. Kompletný servis v oblasti krby - komíny.

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.