Profesionálny a spoľahlivý realitný maklér v Bratislave

23 November, 2012 | Autor: prguru | Pridané do Obchod a služby

Realitný maklér je osoba, ktorá vystupuje ako odborník s cieľom uľahčiť predaj nehnuteľností akéhokoľvek druhu. Podľa môjho názoru, by mal realitný maklér byť otvorený novým veciam, vrátane inovatívnych marketingových nápadov a zmenám všeobecne, ktoré majú vplyv na kupujúcich a predávajúcich v procese realitného biznisu. Realitný maklér by mal byť niekto, kto počúva všetky zúčastnené strany aby zistil, čo verejnosť nemá rado o agentoch a aktívne vykonávať zmeny spôsobom, aby dosiahol vlastný podnikateľský zámer a spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Realitný maklér by mal mať obchodné hodiny, ktoré sú podobné iným dobre plateným profesiám. Rozhodne, realitný biznis nie je určený pre prácu popri zamestnaní. To znamená, že by nemali mať prácu na plný úväzok a predávať nehnuteľnosti, keď potrebujú nejaké peniaze navyše. Realitný maklér by mal byť kvalifikovaný vo svojom obore, a to nie len pre prípad keď sa niečo pokazí.

Realitný maklér Bratislava by sa mal zodpovedne učiť a držať krok so všetkými marketingovými nástrojmi, ktoré by mohli a pravdepodobne by mali byť použité pri predaji či kúpe domov. Toto zamestnanie “nie je len pohodlné sedenie pred internetom\” alebo faxom, je to kompletný spôsobov komunikácie a marketingu prostredníctvom všetkých typov médií, pri ktorých kupujúci môže vyhľadávať a nakoniec kúpiť svoj nový domov.

Mať dobrého realitného makléra znamená, že si môžete byť istí, že získate maximum z vášho nehnuteľnosti. Bohužiaľ, nie všetky realitné kancelárie majú dostatok kvalifikovaných realiťákov, ktorých by sa vám práve v tej chvíli zišli. S cieľom nájsť najlepšieho a pravého realitného agenta, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám na trhu s nehnuteľnosťami, musíte vziať do úvahy niekoľko faktorov.

Ako čokoľvek iné, mali by ste si vždy pamätať, že realitný maklér je rovnako ako predajca z akejkoľvek inej brandže, osoba, ktorá sa snaží predať niekomu dom. Agent môže pracovať buď na strane kupujúceho alebo predávajúceho, v závislosti na aký účel bol najatý. Avšak, ich hlavným poslaním je stále na predaj. Je dôležité, že sa pozriete na realitných agentov, ako osoby, ktoré majú schopnosť predávať akúkoľvek nehnuteľnosť, napríklad aj tu vašu.

Často krát sa stáva, že mnohé veľké realitné agentúry na trhu sa snažia pokryť celé územie republiky a vytvárajú pobočky. V týchto prípadoch sa mnoho krát môže stať, že agent nie je z oblasti v ktorej sa snaží podnikať. Napríklad existuje množstvo prisťahovalcov vo väčších mestách, špeciálne v Bratislave. Avšak ak agent žije v oblasti, kde sa nachádza vaša nehnuteľnosť, potom to môže výrazne pomôcť v tom, ako on alebo ona predáva váš majetok iným potenciálnym nadobúdateľom, pretože on alebo ona je už oboznámený s oblasťou, a pozná detailne výhody jednotlivých štvrtí.

Autor: prguru

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.