Novinky z oblasti stavebníctva prináša odborný časopis Eurostav

11 Október, 2012 | Autor: eurostav | Pridané do Ostatné články

Vydavateľstvo Eurostav existuje na slovenskom mediálnom trhu už 18 rokov. Nosnou aktivitou vydavateľstva je vydávanie časopisu EUROSTAV, určeného odborníkom z oblasti stavebníctva a architektúry.

Časopis Eurostav je odborným recenzovaným časopisom, prinášajúcim čitateľom zaujímavé odborné príspevky ohodnotené recenznými posudkami. Vysokú odbornú úroveň tohto mesačníka a zároveň aj aktuálnosť tém jednotlivých jeho čísiel, garantuje tiež 9-členná redakčná rada časopisu, zložená z akademických pracovníkov a uznávaných odborníkov z odborov stavebníctva a architektúry. Atraktívnymi v jednotlivých číslach, okrem hlavných tém, ako je napr. udržateľnosť v architektúre a stavebníctve alebo energetická úspornosť stavieb, sú aj prezentácie aktuálnych realizácií kvalitnej architektúry na Slovensku aj v zahraničí. Analýzu z odvetvia stavebníctva na Slovensku za predchádzajúci rok prináša každoročne špecifické júnové číslo časopisu, ktorého ťažiskovou témou je TOP 100 – rebríček najúspešnejších firiem na Slovenskom stavebnom trhu.

Svojou odbornosťou a grafickou čistotou si časopis EUROSTAV upevňuje popredné miesto medzi časopismi odborného zamerania. Odbornou verejnosťou je považovaný za mienkotvorné médium v tejto oblasti.

Časopis Eurostav je hlavným i generálnym mediálnym partnerom najprestížnejších akcií (súťaže, výstavy) z oblasti stavebníctva a architektúry.

Časopis Eurostav nie je voľne v predaji, distribuuje sa v náklade 6 000 kusov priamo predplatiteľom – projektantom, architektom, stavebným podnikateľom, manažérom v stavebných firmách, investorom, výrobcom stavebných materiálov…

Autor: eurostav

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.