Infrasauny a redukčný program pre ľahké chudnutie

18 Október, 2012 | Autor: Marimex | Pridané do Zdravie

Sú ženy, ktoré môžu zjesť toľko jedla, koľko chcú a nepriberú ani gram. Naproti tomu sú ale nešťastnice, na ktorých je vidieť každý gram zjedeného jedla. Práve táto druhá skupina žien sa veľmi trápia nezmyselnými a v mnohých prípadoch aj neúčinnými diétami. Chceli by ste ale vedieť, ako relaxovať a zároveň chudnúť? Nie je nič jednoduchšie, pokiaľ sa pravidelne saunujete v infrasaune. Áno, práve infrasauna je tajomstvom nie len bezbolestného zhadzovania kilogramov, ale tiež sviežej a jemnej pokožky bez celulitídy!

Počas pobytu v infrasaune nám hlboko do tela (až 4 cm pod pokožku) preniká infračervené žiarenie. Celé naše telo aj orgány sa zahrievajú a navodzuje sa tzv. umelá horúčka. Počas nej dochádza k produkcii potu, čím sa naše telo tejto horúčke bráni. Počas 30-minutového sedenia v saune takto môžeme vypotiť až 0,5 kg hmotnosti. Nejedná sa ale o čistý úbytok na váhe. Stratili sme iba tekutiny, ktoré bude potrebné po saunovaní zasa doplniť. Spoločne s potom sa však spaľujú aj kalórie.  Počas už vyššie zmieňovanej polhodinky ich môžeme spáliť až 300, čo je to isté, ako čo spálite počas polhodinky behania alebo plávania. Aký z toho pre nás plynie záver? V infrasaune sa dá rovnako tak dobre chudnúť ako pri športovaní a rozhodne nás to nestojí toľko námahy.

Pri pravidelnom pobyte v infrasaune si začneme všímať nie len úbytku na váhe, ale aj postupného zjemňovania a vyhladzovania pokožky. Nesmieme sa zabudnúť ani na to, že infrasauna je účinným pomocníkom v boji s celulitídou. Pri prehrievaní nášho tela je podkožný tuk skvapalňovaný a ten potom následne aj so všetkými nečistotami odchádza v podobe potu z nášho tela preč. Infrasauna nám tak pomôže nie len bojovať s celulitídou, ale odstráni aj škodlivé toxíny.

Pobyt v infrasaune všetkým ženám prináša únik od uponáhľaného sveta, toľko potrebnú regeneráciu a relaxáciu. Nechajte si aj vy svoje telo rozmaznávať počas saunovania.

Príďte si osobne vyskúšať infrasaunu v našej predajni v Bratislave, kde vám ochote poradia naši zamestnanci.

Autor: Marimex

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.