AVON prináša na trh revolučnú novinku značky ANEW s inováciou inšpirovanou výskumom oceneným Nobelovou cenou

1 Október, 2012 | Autor: Red | Pridané do Obchod a služby

AVON Cosmetics ako prvý prináša na trh inovatívnu pleťovú starostlivosť s molekulou A-F33 [AMINO – FILL 33], ktorá podporuje tvorbu kolagénu a pleť vyzerá každým dňom mladšie. Nové výrobky PRO Clinical vznikli na základe  prelomového výskumu, ktorý získal Nobelovu cenu. Nové výrobky značky ANEW, Kúra na korekciu vrások PRO Clinical a Kúra na korekciu vrások očného okolia PRO Clinical, sú revolúciou v oblasti omladzovania pleti. Vznikli na základe prelomového výskumu, ktorý získal Nobelovú cenu a vývoj produktov prebiehal vo svetovo uznávanom dermatologickom laboratóriu Neostrata. Obsahujú molekulu A-F33 [AMINO – FILL 33], ktorá je po dobu 2 rokov exkluzívne dostupná len vo výrobkoch značky AVON alebo u profesionálnych dermatológov. Molekula A-F33 je navrhnutá tak, aby odblokovala kolagén. Účinne podporuje tvorbu kolagénu už v priebehu 72 hodín. Výsledkom sú zvnútra vyplnené a redukované vrásky v troch dimenziách: počet, hĺbka a veľkosť. Po prvom použití je pleť na pohľad aj na dotyk jemnejšia a už v priebehu 1 týždňa začínajú aj hlboké vrásky viditeľne miznúť. Pri spotrebiteľských a klinických štúdiách 100% žien potvrdilo zlepšenie vzhľadu jemných vrások.

Kúra na korekciu vrások PRO Clinical

Starostlivosť o pleť má ľahké zloženie, ktoré sa jednoducho nanáša. Je dermatologicky a alergologicky testovaná. Odporúča sa používať ráno a večer samostatne alebo pred nanesením bežného krému.

Kúra na korekciu vrások očného okolia PRO Clinical

Starostlivosť o očné okolia je ľahká a vhodná aj pred líčením očí. Je dermatologicky a oftamologicky testovaná a taktiež vhodná pri používaní kontaktných šošoviek. Odporúča sa používať ráno a večer.

Oba výrobky z línie PRO Clinical dosahujú skvelé výsledky pre mladistvý vzhľad pleti, čo potvrdzuje aj certifikovaná dermatologička a profesionálna konzultantka pre AVON, Dr. Cheryl Karcher, MD: „Je to nový štandard v oblasti omladzujúcej starostlivosti o pleť. Molekula A-F33 účinkuje nedávno objaveným inovatívnym spôsobom. Ten je odlišný ako spôsob pri doteraz najpoužívanejších zložkách ako sú retinol a AHA kyseliny. Jej zloženie deaktivuje látku, ktorá blokuje kolagén a podporuje zvýšenie jeho tvorby. Som nadšená výsledkami, ktoré dosahuje, rovnako ako 100% žien, ktoré potvrdili účinnosť týchto výrobkov pri redukcii vrások.“

Autor: Red

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 11. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.