Sexshop má pre Vás tipy na rozlúčku so slobodou

4 Jún, 2012 | Autor: sexshop | Pridané do Obchod a služby

Dámy, poznáte tie posledné hodiny pred ukončením vášho slobodného života, kedy jediné na čo myslíte je, že musíte s radosťou absolvovať večierok so svojim “babincom” s názvom rozlúčka so slobodou. Tento býva plný klebiet, zábavy, nástrah, hier a vám je fajn ako nikdy predtým.

Rozlúčku so slobodou väčšinou “spáchajú” vaše kamarátky, ktoré pripravia všetko od organizácie zúčastnených osôb, cez občerstvenie a výzdobu. Aby sme vám prípravu tohto veľkého dňa uľahčili, ponúkame vám pár špeciálnych tipov, ako rozlúčku so slobodou okoreniť tými správnymi prísadami. Navštívte sexshop, kde nájdete všetko potrebné pre skvelú party. Presvedčte sa.

Chystáte miešané nápoje a hodí sa do nich ľad? Sexshop ponúka formičky na ľad, z ktorých vám nevyjde klasická ľadová kocka ale malý ľadový penis alebo spermia, ktoré vám budú plávať v pohári. Rafinované, originálne a verte, že osobu, pre ktorú party robíte tým maximálne prekvapíte. Ak sa vám nepáči nápad s ľadom alebo nie je na to vhodné ročné obdobie, slamky v tvare penisu sa zídu vždy. Sú rovnako originálne a zábavné. Na steny povešajte balóny v tvare penisu a o zábavu máte postarané.

Ak sa chystáte pripraviť aj niečo pod zub, vhodná je pre vás forma na pečenie taktiež v tvare penisu, v ktorej môžete upiecť lahodný koláč alebo tortu. Prekvapte kamarátku svojou nápaditosťou a pripravte jej cestovinovo zeleninový šalát kde namiesto klasických cestovín namiešate cestoviny v tvare penisu, ktoré sa tam budú pekne vynímať. Pripraviť môžete namiesto gumových medvedíkov, gumové penisy a obhadzovať sa môžete konfetami v tvare mužského prirodzenia.

Kamarátke lúčiacej sa so slobodou budete chcieť určite kúpiť nejaký originálny darček. Aj na to sexshop myslel. Väčšinou sa pri takejto príležitosti obdarováva budúca nevesta nádherným a romantickým alebo sexi divokým spodným prádlom,prípadne dostane erotické pomôcky. Všetky jej však to isté kúpiť nemôžete, tak sa dohodnite a venujte jej aj darček celkom iného charakteru. Internetový sexshop zaradil do ponuky aj originálne darčeky, ktoré potešia a pobavia každú ženu. Napríklad hrnček, na ktorom je oblečený chlap. Ak však do neho vlejete teplú tekutinu, chlap sa vyzlečie. Ďalšími vhodnými darčekmi môže byť napríklad soľnička penis, papuče s penismi, kľúčenka penis alebo sexi putá. Venujte tej z vás, ktorá sa lúči so slobodou originálny darček, na ktorý nikdy nezabudne.

Autor: sexshop

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.