Outdoor e-shop predaj športového oblečenia ,turistickej obuvi a vybavenia na horolezectvo, turistiku, kemping alebo skialpinizmus

28 Máj, 2012 | Autor: patrikluptak | Pridané do Obchod a služby

Vážení priatelia  outdooru a nadšenci športových aktivít. Chceme Vám predstaviť aj našu, alebo skôr Vašu kamennú športovú predajňu  Adam  Sport v Ružomberku, zameranú na outdorové aktivity so svojím odborne zdatným mladým kolektívom, ktorému je aktívny pohyb  v prírode veľmi blízky.

Široký  sortiment nami ponúkaného tovaru v sebe zahŕňa ponuku športovej  výstroje, výbavenia, outdorového oblečenia, turistickej obuvi , športových potrieb a pomôcok pre všetkých nadšencov športu v každej oblasti outdoorových aktivít kempovania, turistiky, vysokohorskej turistiky, horolezectva, skialpinizmu atď.

Naše zameranie v sebe zahŕňa ponuku nielen pre širokú verejnosť, ale aj pre turistov, priaznivcov  vysokohorskej turistiky, aktívnych  športovcov, horolezcov a skialpinistov.

Nakoľko je nám zrejmé, že nie všetci majú možnosť osobnej návštevy našej predajne a blízkej dopravnej dostupnosti, zriadili sme pre všetkých športových nadšencov mimo nášho regiónu  možnosť on-line nákupu v našom outdoor e-shope na internetovej  adrese  www.adamsport.eu bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie Vášho domova  alebo pracoviska.

Našťastie časy, pre skôr narodených určite ešte dobre známe, keď sme museli všetko, čo malo trochu  vyššiu kvalitu a bolo hodnotnejšie kupovať a nosiť zo zahraničia, tak ako aj obmedzené ponuky našich športových obchodov, sú dávno preč. Pulty súčasných športových obchodov sú preplnené tovarom, avšak stále sa ponuka na našom trhu výrazne líši od ponuky v zahraničí. Toto bol jeden z hlavných aspektov prístupu nášho obchodného tímu a zamerania sa na ponuku zahraničných, vo svete dlhodobo a úspešne etablovaných značiek, a priniesť túto ponuku na náš outdoor e-shop www.adamsport.eu a do našej predajne Adam Sport Ružomberok pre našich stálych a aj budúcich zákazníkov.

Nakoľko si uvedomujeme ekonomickú situáciu okolo nás a nižšiu úroveň priemernej mzdy, preto sme sa rozhodli priblížiť našim zákazníkom nielen širokým portfóliom ponúkaného tovaru, ale aj prijateľnými cenami, výhodnými zľavami a úzko cieleným výberom tovaru vysokej kvality za prijateľnú cenu.

Toto všetko sme dosiahli cielenou snahou nákupu u priamej distribúcie, výrobcu, individuálnych obchodných podmienok, čím sa nám darí dosahovať prijateľnú cenovú politiku – cenotvorbu pre Vás, našich zákazníkov.

V širokom spektre našich produktov môžete nájsť zastúpenie všetkých popredných svetových, ako aj nami  preferovaných slovenských výrobcov, ktorí si zachovávajú  vysokú  mieru kvality, spracovania, strihu a použitých materiálov pri výrobe outdorového oblečenia.

Medzi popredných slovenských výrobcov zastúpených v sortimente  našej outdoorovej predajni  nájdete Treksport, BeneSport,  Sportcool,  Termovel,  Zajo,… Medzi značkami zahraničných výrobcov sú u nás zastúpené značky renomovaných  mien ako je Salomon, Garmont, Mammut, Lowa, Scarpa, Salewa..

 

V sortimente nami  ponúkaných produktov  nájdete:

športové oblečenie, vrchné bundy ,mikiny, nohavice , termoprádlo od   výrobcov :

Treksport, Zajo, Nordfinder, Milo, …

windstopové  svetre, čiapky, rukavice od:

Sportcool, Kama, Benesport, Campagnolo, ….

turistické, outdoorové,  softshelové, bežecké, cyklistické, skialpinistické, lyžiarske  nohavice :

Benesport, Milo, Silvini, Mammut, Treksport, Trimm, NFsport, Hi-tec, …

turistickú a bežeckú obuv, turistické sandále a  zimnú obuv :

Asolo, Garmont, Salewa, Salomon, Garsport, Lowa, Mammut, Planika, ….

Ďalej outdoor výbavy  a doplnky:

Petzl, Stubai, Leki, Bolle, Ferrino, Coleman, Sevylor, Primus, Gerber, Fizan, Tempish…

lezecká výstroj a vybavenie (sedačky, laná, karabíny, brzdy, prilby, expresky Petzl, Stubai, Singing Rock…)

ruksaky, batohy  a doplnky :

Treksport, Milo, Zajo, Coleman, Doldy, Trimm..

vybavenie na ľadovcovú a vysokohorskú  turistiku (mačky, cepíny…)

Petzl, Stubai, Singin Rock, Saltic, Ferrino

spacie vaky,  spacáky a doplnky :

Treksport, Milo, Trimm a Coleman, stany a doplnky Coleman, Trimm, Zajo a  Ferrino..

turistické palice Zajo ,Kohle, Leki, Milo, Fizan, …

campingové vybavenie Coleman, Campingaz, Primus, Ferrino,..

plynové a benzínové turistické a kempingové variče, kartuše,  príbor,  riad, fľaše, termosky, čelovky Petzl, Coleman, Ferrino, Singing Rock,

karimantky a nafukovacie postele: Milo, Zajo, Yate, Coleman a Campingaz,…

outdoorové počítače,výškomery,: kompasy Suunto a Silva,….

lyžiarska výstroj pre bežkárov a skialpinistov:

Scarpa, Lowa, Silvretta, Diamir, Dynafit, Hagan, Fisher, Atomic,

skialpinistické pásy a doplnky CONTOUR ,

člny, kanoe a kajaky Sevylor, Gumotex , Intex,..

kolieskové a ľadové korčule TEMPISH, kolobežky a  skateboardy TEMPISH.

Samozrejmosťou je veľmi dobrá dopravná  poloha a prístupnosť našej predajne, nakoľko sa mesto Ružomberok nachádza na križovatke hlavných dopravných ťahov Bratislava-Žilina-Košice, ako aj Bratislava-Banská Bystrica-Košice, s možnosťou ľahkej dostupnosti  a parkovania pred samotnou predajňou Adam Sport na ulici Karola Salvu 10, v Ružomberku. Otváracie hodiny: Pondelok – Piatok  09:00-17:30, Sobota  09:00-12:00                                 V prípade bližších informácií, otázok prosím volajte na telefónne čísla  +421 905 824 928, +421 0917 225 882 alebo e-mail:  adamsport@adamsport.eu viac info:  www.adamsport.eu  Samozrejme nás nájdete aj na Facebooku, kde sa môžete dozvedieť o všetkých našich aktuálnych ponukách, akciách a súťažiach, alebo zdieľajte s nami Vaše zážitky na http://www.facebook.com/groups/adamsport/

Autor: patrikluptak

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Komentáre (4)

 1. Turistické nohavice Milo Roti

  Turistické nohavice dámske Milo Roti
  Strečové / eastické/ nohavice, ktoré dobre sedia. Sú ľahké, príjemné na telo, zachovajú si stály tvar. Pri turistike sa mi turistické nohavice Milo Roti osvedčili. Sú priedušné a rýchlo schnúce. Vrelo odporúčam.
  Kúpila som ich v obchode http://www.adamsport.eu, kde ich majú v rôznych farbách a veľkostiach.

 2. Turistické nohavice dámske Milo Vino

  Turistické nohavice dámske Milo Vino .
  Konečne som našla dámske turistické nohavice Milo Vino. Dobre sedeli, neťahali, super elastické. Strečový materiál expendo príjemný na telo. Vrecká sú na zips aj bočné vrecko. Výborné nosenie na túry, sú priedušné a ľahké. Najdôležitejšia vec, sú aj väčšie veľkosti. V http://www.adamsport.eu tieto dámske turistické nohavice Milo Vino majú v ponuke.

 3. Turistické nohavice Milo Nito

  Turistické nohavice pánske Milo Nito
  Nohavice so strečovej textílie extendo. Vzdušné, ľahké, prispôsobivé na telo. Vrecká sú na zips, čo mi vyhovuje. Pohodlné turistické nohavice Milo Nito sú určené na rôzne aktivity pre turistov, lezcov, cestovateľov. Som s nimi veľmi spokojný. Kúpil som si ich v obchode http://www.adamsport.eu, kde ich mali najlacnejšie.

 4. http://www.adamsport.eu/milo-sierra-p-2256.html
  Outdoorové nohavice Milo Sierra s elastickým pásom, vloženým opaskom, možnosťou regulovania obvodu v spodnej časti nohavíc. Majú 2 predné vrecká, 1 zadné vrecko na zips, 1 bočné vrecko na zips.

  Materiál: Extendo 4 way strech, Rip-stop

  Extendo – 4 smerná strečová textília s odolným vonkajšim povrchom a vlhko regulujúcim vnútrajškom. Vyrobená z polyesterových a spandexových vlákien (92%/8%). Extendo schne rýchlo, je vysoko elastická, zachováva si svoj tvar a je ľahká a priedušná, čo ju robí prvou voľbou pre všetkých aktívnych cestovateľov, turistov a lezcov

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.