Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha – Ubytovanie v Terchovej, Malá Fatra

2 Máj, 2012 | Autor: chatau | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Ponúkame vám ubytovanie v Terchovej v chatách na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha. Chaty sa nachádzajú v rázovitej obci Terchová, ktorú preslávil predovšetkým národný hrdina Juraj Jánošík. V súčasnosti sa v obci koná každoročne jedno z najvýznamnejších podujatí na Slovensku, ktorého návštevnosť sa ráta v desaťtisícoch, Jánošíkove dni.

Chaty Uhorčík, Ilčík a Rajnoha sa nachádzajú na príjemnom mieste, v súkromí, nie však ďaleko od centra Terchovej. Ubytovanie v chatách je porovnateľné s komfortom ubytovania v hoteli. Chaty sú nové, izby sú vybavené kvalitným nábytkom, ubytovanie navodzuje dojem tradície a luxusu. Každá izba v chate má vlastnú kúpeľňu  a wc. Ak si chcete niečo dobré uvariť, na chodbe sa nachádza kuchynka so všetkým potrebným vybavením. Na prízemí je spoločenská miestnosť s krbom ideálna na spoločné stretnutia a zábavu. Zahrať si tu môžete stolný futbal, šípky, kartové hry a podobne. Pred každou chatou sa nachádza rekreačný priestor, kde sa môžete slniť alebo oddychovať. Každá chata má tiež vlastné ihrisko a detské ihrisko, ktoré ocenia najmä vaše deti, ale aj vy, pretože deti budú mať počas dovolenky pestrú zábavu. Ak by ste si večer chceli niečo dobré ugrilovať alebo uvariť guláš, k dispozícii je zastrešený altánok s krbom.

Do Terchovej sa oplatí prísť v lete i v zime. V lete ná vás čakajú turistické chodníčky v národnom parku Malá Fatra a veľa atrakcií, v zime je to predovšetkým stredisko zimných športov Vrátna. Budeme radi, ak si počas vášho pobytu v Terchovej vyberiete ubytovanie v chatách na prenájom Uhorčík, Ilčík a Rajnoha.

Autor: chatau

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.