Brač ponúka možnosť pokojného ale aj aktívneho odpočinku.

2 Máj, 2012 | Autor: adriasun | Pridané do Cestovanie a ubytovanie

Množstvo prekrásnych zálivov a zátok v okolí ostrova Brač ponúka možnosť pokojného ale aj aktívneho odpočinku. Najznámejším ale aj najnavštevovanejším symbolom ostrova je výnimočná 500 m dlhá kamienková pláž “Zlatni rat” na Bole, ktorá svojou jedinečnou krásou, nenecháva nikoho ľahostajným. Je to najväčší ostrov v tejto lokalite, tretie najväčšie v celom jadranskom súostroví . Brač je od pevniny oddelený Bračským prielivom a Splitským prielivom , od Hvaru Hvarským prielivom, od Šolty Splitsko úžinu Splitska vrata.

V aparmánoch Drago máte k dispozícii dva až štvorlôžkové apartmány, ktoré sú priestranné a moderne zariadené a vybavené všetkým, čo potrebujete. Nájdete tu samostatnú spálňu, toaletu, sprchu, obývaciu izbu s TV a kuchynským kútom a terasu s nádherným výhľadom na pláž a more. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou , ktorá je za príplatok na mieste.

Pri ubytovaní v Chorvátsku na apartmánoch Drago môžete mať vlastné stravovanie, variť môžete v plne vybavenej kuchyni, alebo  Vám môžeme zabezpečiť polpenziu podľa priania  v niektorej z kvalitných okolitých reštaurácií.

Pláže sa od Sutivanu kľukato vinú západným smerom v dĺžke viac ako 5 km a sú po celú dobu lemované borovicami. Kamienkové pláže prevažne v malebných zátokách pravidelne striedajú impozantné mohutné kamene. Pobyt na nich Vám vďaka tejto takmer nedotknutej krajine bude pripomínať robinsonádu.

Autor: adriasun

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 18. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.