Radosť z jari začína cvičením v Expreske

20 Apríl, 2012 | Autor: Paper Life | Pridané do Šport

Po zime je ženské telo oslabené, svaly sú ochabnuté a organizmus plný škodlivých látok z nevhodnej stravy. Preto je jar najvhodnejším obdobím pre začiatok pravidelného  cvičenia. Obdobie po Veľkej noci je ideálne pre zlepšenie kondície, detoxikáciu organizmu a tým aj povzbudenie hormonálnej činnosti k pozitívnemu mysleniu. Radosť z pohybu prináša ženám prepracovaný fitnes koncept EXPRESKA, so špeciálnym kruhovým cvičením iba pre ženy. Komplexný cvičebný 30-minútový kruhový tréning zahŕňa prvky kardiovaskulárneho a silového cvičenia zároveň. Posilňuje svaly, spevňuje telo, zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tuky a pomáha zredukovať hmotnosť. Informovala o tom držiteľka Master franšízovej licencie Expresky pre Slovenskú republiku Agáta Vargová.

,,Počas sviatkov jari si väčšina žien dopraje nezdravé jedlá. Navyše v zimnom období dámy menej športujú, nemajú pravidelný pohyb. Preto je vhodný čas na jarnú očistnú kúru, ktorej základom je správna životospráva v spojení so športovými aktivitami. Individuálny prístup a zdravý pohyb je súčasťou fitnes konceptu EXPRESKA so špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy. Reaguje na potreby žien, ktorým nevyhovujú klasické fitnes centrá s masovým cvičením spoločne s mužmi. Expreska je jednou z možností, ako si môžu udržiavať zdravé telo aj ducha. Nielenže dámam poskytuje dostatočné súkromie, intimitu, osobný prístup a chráni ich pred zvedavými pohľadmi opačného pohlavia, ale v kombinácii s radami nášho výživového poradcu im poskytuje celkový servis. Naše cvičenie je vhodné pre všetky ženy v rodine, ktoré týmto tréningom môžu začať jarnú očistu organizmu po veľkonočnom období. Navyše im ponúkame atraktívne akcie a súťaže“, povedala A.Vargová.

Dodala, že mesačné členské je iba 20 Eur a jednorázové zápisné 24 Eur. Členstvo je viazané len na osobu, nie na pobočku, kam si chodia ženy zacvičiť. Počet EXPRESIEK rastie každým mesiacom, ku Komárnu, Nitre a Novým Zámkom onedlho pribudnú ďalšie v Bratislave, Senci, Košiciach, Prešove a v Trnave. Členky EXPRESKA môžu využívať aj individuálne poradenstvo výživového poradcu, ktoré majú k dispozícii o 20 % lacnejšie ako ženy, ktoré nie sú zaregistrované. Kruhovým tréningom, určeným len ženám, Expreska oslovuje aj mamičky a staré mamy s dcérami. Pretože, ako športujú rodičia, tak sa budú pohybovať aj ich deti. Motiváciou pre ženy, ktoré sa snažia na jar schudnúť, alebo musia zo zdravotných dôvodov, je práve prebiehajúca súťaž v Expreske „Schudni do plaviek“.

„Klientka, ktorá za tri mesiace schudne najviac centimetrov v páse a v bokoch, získa v súťaži ďalší mesiac cvičenia zadarmo. Dámy, ktoré získajú druhé a tretie miesto, odmeníme 14-dňovým cvičením zdarma. Už v druhej polovici apríla ženy čaká prvé meranie, aby sme mali prehľad, do akej miery je pre ne cvičenie účinné. Okrem toho, je naším cieľom vytvoriť dámsky klub, kde si ženy, ktoré chudnú, vymieňajú navzájom skúsenosti, akými spôsobmi sa dá efektívne schudnúť a pritom sa netrápiť. Preto budeme súťažiť ako tím a vytvorili sme vlastnú ligu chudnutia aj s trénerkami. Výhra bude zaujímavá, nechajte sa prekvapiť“, vysvetlila A.Vargová.

Doplnila, že vždy na konci mesiaca prebieha meranie prihlásených klientiek, pričom sa merajú v páse a bokoch. Tieto čísla sa spočítajú a získa sa tak celkový počet počiatočných centimetrov, o ktoré sú ženy štíhlejšie. V Expreske sa vytvorí priebežné poradie dám, ktoré schudli. Výsledky budú zobrazené v percentách, teda sa neuvádza počet centimetrov v absolútnej hodnote, aby mali možnosť v súťaži uspieť aj štíhlejšie klientky. Súťažiace môžu vymyslieť výhru pre najúspešnejšiu trénerku súťaže „Schudni do plaviek“ v rámci tímu cvičiacich. Svoje kreatívne nápady môžu dámy predkladať v priebehu celej súťaže, ktorá sa skončí v lete, 15. júla.

,,Základom efektívneho cvičenia v Expreske je kruhový tréning prebiehajúci po dobu 30 minút na 8 hydraulických strojoch a 8 aeróbnych staniciach. Tie sú logicky usporiadané do kruhu, podľa toho, či sa precvičujú horné alebo dolné partie tela. Vďaka týmto strojom je možné cvičiť intenzívne v aerobnej zóne, čiže v zóne, kde sa najlepšie spaľujú tuky, posilňuje srdce, formuje postava a telo sa dostáva do kondície a zoštíhlenia. Zo začiatku klientkam pomôže trénerka a výživový poradca pri zostavení a nakombinovaní cvikov a výživových doplnkov Expreska. Pomôckou je aj diagnostický stroj, ktorý vie dámam ukázať biologický vek, sleduje ich stav kostí, pomer vody a tuku v ženskom organizme. Keď si zvyknú na zdravý životný štýl, nielenže sa budú cítiť sviežo a pozitívne naladení, ale si aj vyčistia organizmus od toxínov a upravia hmotnosť na prirodzenú úroveň“, uzavrela A.Vargová.
Kontakt pre záujemcov o franchising v SR:

A.B. MAX, s. r. o.

Spievajúceho mora 1, 945 01 Komárno

Ing. Agáta Vargová

držiteľ Master franšízovej licencie EXPRESKA® pre SR

email: agata.vargova@expreska.sk

tel: +421 948 147 747

 

Kontakt pre záujemcov o franchising v ČR:

EXPRESKA s. r. o.

Plzeňská 990/35, 150 00 Praha 5

Petr Kořínek

konateľ

www.expreska.cz

email: petr.korinek@expreska.cz

 

 

Autor: Paper Life

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 85. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.