Na štart nízkonákladového fitnes klubu Expreska stačí 22 000 eur

3 Marec, 2012 | Autor: Paper Life | Pridané do Šport

Osvedčený franchisingový fitnes koncept Expreska je atraktívnym a pritom nákladovo prijateľným typom podnikania, vhodným do každého okresného mesta. Podnikateľovi či podnikateľke  stačí vstupná investícia 22 000 Eur zahŕňajúca aj licenciu na päť rokov a má dlhodobo efektívny, rýchlo návratný a overený systém podnikania. Ten je navyše podporený prepracovaným informačným systémom, kompletnými marketingovými materiálmi, ucelenými školeniami o obchode a marketingu, doporučeniami výhodných dodávateľov, možnosťami školení v Univerzite Expreska, nepretržitou linkou podpory v priebehu prevádzky a internetovým marketingom.  Informovala o tom držiteľka Master franšízovej licencie Expresky pre Slovenskú republiku Ing. Agáta Vargová.

,,Záujem o tento nízko nákladový typ podnikania majú mnohé ženy, ktoré si tak splnia sen o atraktívnom podnikaní v oblasti, ktorá ich baví. Expreska v začiatkoch pomáha nielen s výberom a lokalizáciou vhodného miesta fitnes centra, ale aj pri rokovaní o výške prenájmu či spôsobe interiéru prevádzky, od vytvorenia grafického návrhu až po kompletnú realizáciu vybavenia klubu. Systém je vhodný tak pre samostatné podnikanie, ako aj pridružená činnosť k existujúcim podnikateľským aktivitám, napríklad v rámci poskytovania wellness služieb – kozmetiky, manikúry, masáží. Odporúčame umiestnenie pobočky do objektov, pri ktorých je dostatok parkovacích miest a s blízkosťou zastávky mestskej dopravy. Vhodné sú lokality v blízkosti nákupných centier, či polyfunkčných objektov. Naše skúsenosti hovoria, že ženy sú ochotné prekonať aj väčšie vzdialenosti, ak majú zaručený taký typ cvičenia, aký im vyhovuje“, konštatovala A.Vargová.

Poukázala na to, že práve fitness koncept Expreska so špeciálnym kruhovým cvičením len pre ženy, reaguje na potreby žien, ktorým nevyhovujú klasické fitnes centrá s masovým cvičením spoločne s mužmi. Oceňujú pritom, že im Expreska poskytuje dostatočné súkromie, intimitu, osobný prístup a chráni ich pred zvedavými pohľadmi opačného pohlavia.

,,Expreska ponúka dámam komplexný cvičebný komfort s nadštandardnou kultúrou špeciálneho klubového cvičenia. Kruhové cvičenie má svoje pravidlá, ktoré si každá žena rýchlo osvojí. Polhodina je ideálny čas, ktorý si aj veľmi zaneprázdnená klientka môže dovoliť trikrát týždenne investovať do svojho zdravia a krásy. Po celú dobu cvičenia sa im venuje skúsená trénerka, ku ktorej sa môžu kedykoľvek vrátiť aj so svojimi priateľkami a vytvoria tak pravidelne sa stretávajúci dámsky klub. Môžu sa tu zároveň poradiť aj s výživovým poradcom, ktorý im individuálne nastaví jedálniček“, vysvetlila A.Vargová.

Doplnila, že kruhový tréning prebieha po dobu 30 minút na 8 hydraulických strojoch a 8 aeróbnych staniciach, ktoré sú logicky usporiadané do kruhu, podľa toho, či sa precvičujú horné alebo dolné partie tela. Vďaka týmto strojom je možné cvičiť intenzívne v aerobnej zóne, čiže v zóne, kde sa najlepšie spaľujú tuky, posilňuje srdce, formuje postava a telo sa dostáva do kondície a zoštíhlenia.

,,Cvičenie na našich strojoch nezaťažuje organizmus, pretože klientky sa neustále akoby točia v kruhu a nezastavujú sa na ťažkých posilňovacích strojoch, ako je bežné v posilňovniach. Sledujú svoju tepovú frekvenciu počas cvičenia, udržiavajú ho tak, aby boli neustále v aeróbnej zóne. Zadýchajú sa tak „akurát“, pretože polhodina je otestovaný čas. Okrem toho, telo im počas cvičenia na strojoch napovie, či stačí. Ak majú napríklad staršie dámy tento pocit, môžu zmeniť odpor na stoji, prípadne spomaliť na aeróbnych medzistaniciach, ale aj z kruhu hocikedy vystúpiť“, uzavrela A.Vargová.
Kontakt pre záujemcov o franchising v SR:

A.B. MAX, s. r. o.

Spievajúceho mora 1, 945 01 Komárno

Ing. Agáta Vargová

držiteľ Master franšízovej licencie EXPRESKA® pre SR

www.expreska.sk

email: agata.vargova@expreska.sk

tel: +421 948 147 747
Kontakt pre záujemcov o franchising v ČR:

EXPRESKA s. r. o.

Plzeňská 990/35, 150 00 Praha 5

Petr Kořínek

konateľ

email: petr.korinek@expreska.cz

 

Autor: Paper Life

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 85. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.