Skateshop – pánske a dámske bundy, mikiny a ďalšie oblečenie

16 September, 2011 | Autor: net-marketing | Pridané do Obchod a služby

Xtremeshop patrí k najväčším skateshopom nielen na českom trhu.  Pre dievčatá a chlapcov ponúka široký sortiment oblečenia, a to nielen mikiny, bundy, termoprádla, topánky  alebo tričká. Oblečenie je na sklade v rôznych veľkostiach, farbách a typoch.  V skateshope nájdete všetko, napríklad dámske bundy, pánske tričká, jesenné bundy a tiež zimné a softshell bundy, vrátane dámskych viest a detského oblečenia a funkčné termoprádlo.  Požadovanými  akciami sú  výpredaje a zľavy  oblečenia, predovšetkým výpredaj  búnd alebo zľavy mikín a zľavy batohov.

On-line skateshop nepredáva len oblečenie pre každé ročné obdobie, ale nájdete v ňom aj batohy, kde veľmi populárnou značkou sú batohy Dakine, frisbee Discraft, termosky Esbit, peňaženky, tašky, kabelky, cestovné tašky a mnoho ďalšieho.

Xtremeshop zastupuje na českom trhu veľké množstvo významných značiek oblečenia, medzi ktoré patria Adidas, Animal, Dakine, DC, Discraft, Eco, Emerica, Esbit, Etnies, Fallen, Fox, Fangensol, Funstorm, HaevyTool, Meatfly, NewEra, Nordblanc, Nugget, Protest, Vehicle a mnoho ďalších. Xtremeshop neustále rozširuje a upravuje sortiment a značky podľa priania zákazníkov. Navštívte ho  a presvedčte sa sami o kvalite a cenách nielen oblečenia, ale taktiež rôznych štýlových doplnkov.

Autor: net-marketing

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 2. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.