Bezpečnostná hmla PROTECT – revolúcia v bezpečnostných systémoch

9 August, 2011 | Autor: Profi Technologies | Pridané do Ostatné články

Bezpečnostná hmla PROTECT predstavuje vysoko účinný systém prevencie. Na rozdiel od kamier či alarmu Bezpečnostná hmla zlodejovi vo vlámaní zabráni. Každý objekt spoľahlivo ochráni pred vlámaním, krádežou i vandalizmom.

AKO TO FUNGUJE?

V momente aktivácie alarmu sa aktivuje aj systém PROTECT, ktorý v priebehu niekoľkých sekúnd vytvorí v priestore veľké množstvo nepriehľadnej hmly. Zaplnenie priestoru hustou hmlou spôsobí nulovú viditeľnosť, čo zlodejovi znemožní pokračovať v akejkoľvek činnosti. Pretože nie je možné ukradnúť to, čo nie je vidieť! Aktivácia je možná tiež mechanicky, na mieste pomocou panic tlačidla alebo na diaľku vďaka prenosu signálu. Systém bezpečnostnej hmly je možné napojiť tiež na Pult i Video Pult centralizovanej ochrany. V priebehu niekoľkých minút je možné hmlu vyvetrať, ale v prípade potreby sa v priestore udrží aj viac ako hodinu.

Bližšie informácie>>>

ZDRAVOTNE NEŠKODNÝ SYSTÉM

Systém Bezpečnostnej hmly PROTECT je postavený na rovnakom princípe, ako už desaťročia používaný dym v zábavnom priemysle. Preto je úplne neškodný pre veľmi citlivé zariadenia, osoby či dokonca zvieratá.

BEZPEČNOSTNÁ HMLA PROTECT PLNÍ SVOJU ÚLOHU ROVNAKO DOBRE V MALÝCH, TAK AKO VO VEĽKÝCH PRIESTOROCH

Neexistujú prakticky žiadne obmedzenia, ktoré by určovali aké cennosti a priestory je možné Bezpečnostnou hmlou PROTECT chrániť. Každý deň v roku produkty značky PROTECT chránia priestory všetkých veľkostí po celej Európe. Systémy Bezpečnostnej hmly PROTECT môžete nájsť v bankách, klenotníctvach, kanceláriách, poštách, čerpacích staniciach, v obytných domoch, garážach a mnohých iných priestoroch rôzneho typu.

Reálne video ukážky>>>

Na slovenskom trhu je Bezpečnostná hmla úplnou novinkou, čo jej dáva neuveriteľnú výhodu voči všetkým, ktorý by chceli strážený priestor akýmkoľvek neželaným spôsobom narušiť.
Nepriehľadná hmla vyvoláva v narušiteľovi strach z nepoznaného a vďaka nemožnosti využívať zmysel zraku mu neostáva nič iné iba priestor opustiť bez uskutočnenia prvotného cieľa.
Okrem ochrany majetku vám Bezpečnostná hmla môže dopomôcť k nižším poistným nákladom. Čím lepšie budete mať svoj objekt chránený tým viac sa budete cítiť bezpečnejšie vy, ale aj vaša poisťovňa.

Bezplatná prezentácia>>> www.bezpecnostnahmla.sk

Autor: Profi Technologies

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 1. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.