Vedomosti a logické myslenie získané hrou

20 Jún, 2011 | Autor: slavco | Pridané do Zábava

Získavanie nových vedomostí, zlepšovanie pamäte, slovnej zásoby a logického myslenia, to všetko nemusí byť výsledok len sedenia nad knižkami a klasického nudného učenia. Tá sa to robiť aj inak, nenútene a zábavne formou hrania hier. Preto pre Vás prinášame herný portál, ktorý Vám pomôže naučiť Vás nové vedomosti, či zlepšovať Vaše logické myslenie. Všetky hry, ktoré sme pripravili sú zadarmo a pre ich spustenie nie je potrebný Flash a ani iný doplnok webové prehliadača.

Hra Milionár

Hru Milionár sme pripravili podľa známej TV hry, kde hráči museli správne zodpovedať 15 otázok z rôznych oblastí, ktorých obtiažnosť postupne rastie.

Hra Obesenec (Šibenica, Hangman)

Hra Obesenec je ďaľšia notoricky známa hra, ktorej cieľom je uhádnuť na po písmenkách slovo alebo slovné spojenie len s pomocou jednoduche nápovedou. Na uhádnutie každého slova má hráč len niekoľko pokusov.

Hra Sudoku

Hra Sudoku je jednoduchá číselná logická hra, ktorá získala v posledných rokoch veľkú popularitu. Jej cieľom je správne doplniť do mriežky chýbajúce číslice.

Hra Atomix

Hra Atomix je málo známa, ale za to skvelá logická hra, ktorej cieľom je skladať základné molekuly z organickej chémie. Okrem toho, že si hráč cibrí logické myslenie, tak sa pri tom učí aj štruktúru molekúl.

Veríme, že Vás naše hry zaujali a budeme radi, ak si niektorú z nich vyskúšate a zahráte.

Autor: slavco

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.