Moderný a spoľahlivý hosting a rýchla registrácia domén.

23 Jún, 2011 | Autor: slavco | Pridané do Počítače, mobily a internet

Vlastníte a spravujete web stránky? Netrápte sa už so svojím starým poskytovateľom hostingu. Ponúkame Vám profesionálny, spoľahlivý a na obsluhu jednoduchý hosting a k tomu registráciu domén za skvelé ceny. Vyskúšajte si nás a určite spoznáte ten rozdiel, pretože vďaka tomu, že sme menšia firma, máme k našim klientom osobný prístup.

Ak sa rozhodnete prejsť ku nám a presunúť svoje web stránky, pripravíme Vám všetky potrebné dokumenty a aj zaplatíme za Vás poplatok za prevod domény. Vám stačí len podpísať a poslať dokumenty, ktoré potrebuje sk-nic alebo príslušný registrátor top level domén. Stále sme Vás úplne nepresvedčili o výhodách nášho webhostingu? Potom Vás určite presvedčí ponuka našich hostingových služieb a ich cien.

Už v najzákladnejšom balíku služieb Vám ponúkame neobmedzený počet emailov, k tomu 1 GB diskového priestoru a mnoho ďaľších bežných doplnkových služieb a to všetko len za 2,34 Eur za mesiac. Určite musíte uznať, že táto ponuka je naozaj výhodná a oplatí sa u nás objednať si hosting.

Autor: slavco

Tento autor zatiaľ publikoval článkov: 4. Ďaľšie informácie o tomto autorovi sa pripravujú.

Pridaj komentár

Prepáčte, ale pred zaslaním komentára sa musíte prihlásiť.